TFMiniCart&Product – WooCommerce Product, Mini Car WordPress Eklentisi

Açıklama

TFMiniCart&Product – WooCommerce Product, Mini Car / Tfminicart & Ürün – Woocommerce Ürünü, Mini Araba WordPress Eklentisi
TFMiniCart & Ürün – WooCommerce Ürünü, Elementor için Mini Sepet Widget
Entegre 2 eklenti
Elementor için 1.Mini Sepet Widget
Woocommerce Mini Sepetini Elementor Sayfa Oluşturucu’daki başlığa eklemeniz gerekir. Tfmini sepeti mükemmel bir çözümdür. Bu widget ile Woocommerce mağazanıza gelişmiş sepet ve ödeme işlevleri ekleyebilir ve potansiyel müşterinizin satın alma deneyimini geliştirebilirsiniz. ve tıkladıktan veya tıkandıktan sonra, mini araba, arabanın tüm içeriğini kompakt ama tam bir şekilde gösterecektir.
Sadece içerik özelleştirmesi değil. Simge sepetini, sayacı, metin ve içerik sepetini özelleştirebilirsiniz. Renkler, tipografi, boşluk, tasarım veya başka bir şey olsun, kolayca özelleştirebilirsiniz.
2.TFProduct – WooCommerce Ürün Elementor Eklentileri
TFProduct, Elementor Page Builder için bir WooCommerce eklentisidir. WooCommerce ürünlerini sayfa oluşturucu Elementor’da görüntülemenize yardımcı olur. WooCommerce ürünlerini ızgarada, atlıkarınca, sayfalandırmanıza ve daha fazla düzen yüklemenize olanak tanıyan en esnek widget’dır.
Numaralı gösteri ürünleri, son ürünler, özellikli ürünler, en çok satan ürünler, satış ürünleri, en iyi ürünler, karışık sipariş ürünleri, kategori ürünleri gösterebilir.
Buna ek olarak, Elementor için YouTube widget’larıyla birleştirilmiş tamamen ücretsiz bir tema flat eklentimiz var. Tam üstbilgi altbilgi kaydırıcısı, resim kutusu, atlıkarınca kutusu ve Elementor Free Free Free Widget ile profesyonel bir video web sitesi oluşturabilirsiniz.
Gelişmiş Özellikler Liste Product Ayarları
Bu sekme, numara gösteri ürünleri, filtre, sipariş, sipariş, düzen, sütunlar, atlıkarınca seçenekleri içerir. Düzeni nasıl ayarlayacağınızı görün.
İmaj
Bu sekme, görüntü boyutunu kırpmak için genişlik yüksekliğine girebilirsiniz
Meta
Bu sekme gösterisi/gizle satış, özel satış, satış stili, önek yüzde, rozet
Atlıkarınca
Bu sekme açma/kapama döngüsü, otomatik oynatma sütunları masaüstü, sütunlar tablet, sütunlar mobil
Toplama
Bu sekme Paination Style’ı seçebilirsiniz: Sayısal ve Sayfa, Sayfa, Sayısal, Daha Fazla Yük
İstek listesi
Bu sekme açma/kapama istek listesi
Hızlı Görünüm
Bu sekme açık/kapalı hızlı görünüm
Karşılaştırmak
Bu sekme açık/kapalı karşılaştırın
Gelişmiş simge sepeti stil seçenekleri
Sepet simgesini seçtiğiniz herhangi bir özel simgeye, yazı tipi boyutu, sınır, arka plan, renk, sayacı, metin veya başka bir şey olarak değiştirebilirsiniz, kolayca özelleştirebilirsiniz.
Gelişmiş İçerik Sepeti Stil Seçenekleri
Genişlik, dolgu, kenarlık, kutu gölgeli, stil, renk, yazım hatası, düğme görünüm sepeti için arka plan rengi ayarlayabilirsiniz
Ajax tarafından desteklenmektedir
Sepet öğesine ekle tıkladığında, otomatik ekleme öğesi ve subtotal, mini arabadan da gerçek zamanlı olarak kaldırılacaktır.

TFMiniCart&Product – WooCommerce Product, Mini Car WordPress Eklentisi; eklentisi, E -Ticaret eklentisi, Yüzer eklentisi, Uçmak eklentisi, Uçmak eklentisi, İmaj eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-552

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews