Styza – App Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Styza-Uygulama açılış sayfası şablonu, herhangi bir uygulama veya sonuçsuzluğu göstermek için ideal duyarlı bir tek koşucu HTML Runner’dır. Önemli, güzel ve yüksek performanslı web tasarımı ile birlikte gelir. Bootstrap V5.1.3, HTML ve CSS3 ile dikildi. Styza, eksiksiz ve kolay bir özelleştirme deneyimi için tüm SASS yasalarını içerir. Masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, mobil veya herhangi bir cihazla uyumludur. Styza, iş/ pazarlama profesyonel görünümünüzü sağlayacak basit ve temiz bir tasarımdır.
Styza-App Landing Şablonu, HTML şablonlarını gösteren tamamen duyarlı ve mobil dostu bir uygulamadır. Styza, uygulama lansmanı için büyük ölçüde uygundur ve uygulamanızı veya ürününüzü sunmanın daha iyi yoludur. Tamamen temiz, önemli ve kullanımı kolaydır. Ayrıca büyük ölçüde özelleştirilebilir SEO dostu, şablonumuzu yüksek konumlu profesyonellerle tasarladık.
Özellikler: Bootstrap v5.1.3. Şablon
JQuery bağımlılığı yok
Kolay Renk Yönetimi
Temiz ve benzersiz tasarım
Google Yazı Tipleri Desteği
Malzeme Tasarım Simgeleri
Tamamen duyarlı
HTML5 ve CSS3 Doğrulandı
Tam Tarayıcılar Uyumluluğu
Çalışma İletişim Formu
İyi belgelenmiş kod
Ve daha fazlası….

Styza – App Landing Page Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-851

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews