Struninn – Youtube Feed and Playlists Slider WordPress Eklentisi

Açıklama

Struninn – Youtube Feed and Playlists Slider / Struninn – Youtube Feed ve Playlists Slider WordPress Eklentisi
Struninn – Elementor için YouTube Feed ve Playlists Slider
Hesabınızı bağlayın!
YouTube hesabınızı bağlayın, eklenti sizin için tüm bilgileri otomatik olarak alacaktır!
Kullanımı/Kurulumu Kolay
Bir Elementor Widget olarak, yüklemek ve kullanmak gerçekten kolaydır! Kurulduktan sonra Widget’lar Elementor Editor’da görünecektir. Bundan sonra, sadece sürükleyin ve özelleştirmeye başlayın!
Youtube videoları
Kanal Videoları Widget’ı kanal videolarınızı görüntülemek için kullanabilirsiniz, özelleştirme seçenekleri ızgara veya kaydırıcı şablonlarını, bir çalma listesinden videoları görüntüler, sipariş ve video miktarı!.
WordPress kısa kodları
WordPress yayınlarında ve sayfalarındaki widget’ları görüntülemek için kısa kodları kullanabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen DOCS WordPress kısa kodları sayfasını kontrol edin.
YouTube Playlists
Kanal çalma listelerinizi görüntülemek için kanal çalma listeleri kaydırıcı widget’ını kullanabilirsiniz, özelleştirme seçenekleri çalma listelerinin miktarı, görüntüleme başına slaytlar, slaytlar ve otomatik oyun arasındaki boşluk!.
YouTube API
YouTube, kaynaklarına talepte bulunabilmek için bir başvuru kaydetmenizi gerektirir (YouTube uygulamalarının kota sınırları vardır). Daha fazla bilgi için dokümanları kontrol edin

Struninn – Youtube Feed and Playlists Slider WordPress Eklentisi; eklentisi, Video eklentisi, Sosyal eklentisi, Medya eklentisi, Vlogger eklentisi, Youtuber eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-253

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews