Starty – Multipurpose Bootstrap 5 Landing Template Web Teması

Açıklama

Starty, en son bootstrap 5 çerçevesine dayanan güçlü, duyarlı çok amaçlı çoklu sayfa ve tek sayfalık bir HTML5 şablonudur. Starty, başlangıç ??iş, kurumsal iş, finans, uygulama, saaS, SEO ajansı, dijital pazarlama, pazarlama, ürün lansmanı, restoran, kahve ve kafe, kişisel, minimal portföy, geliştirici, kişisel blog, sadaka, etkinlik yönetimi, e- Ticaret ve diğer her türlü işletme. 18’den fazla çarpıcı ve benzersiz niş ana sayfa demolarını kullanarak projenize hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki portföyü 20’den fazla harika portföy stilini kullanarak sergileyebilir ve harika bir portföy için her şeye sahip olabilirsiniz. Oldukça hızlı çalışır ve tüm cihazlarda akıllıca duyarlıdır, PC, tabletler, akıllı telefonlar vb. Üzerinde şaşırtıcı görünüyor. Ziyaretçileriniz farklı ekran türleri ve cihazlarda parlak optimize edilmiş aynı tasarımlar yaşayabilecekler.
Özellikler: Son Bootstrap – V5.2.0 Beta 1
Geçerli HTML5 ve CSS3
SCSS dosyaları dahil
Tamamen duyarlı düzen
Temiz ve Modern Tasarım
İyi belgelenmiş
W3C HTML Geçerli Kod
Çoklu Browser Desteği
Tamamen özelleştirilebilir
Geliştirici dostu kod
18+ farklı açılış sayfası
60+ iç sayfa
Tüy simgeleri, Malzeme Tasarım Simgeleri ve FLATICON Simgeleri kullanın
Ücretsiz Google Yazı Tipleri
Yüksek hızlı performans
Küçük cihazlar için harika menü
Retina Hazır
Fiyatlandırma tabloları
Blog duvar düzeni
Google Webfonts
Çalışma PHP İletişim Formu
Pürüzsüz kaydırma
Ücretsiz Güncellemeler
Ve daha fazlası…..

Starty – Multipurpose Bootstrap 5 Landing Template Web Teması ; Özgür web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-473

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews