Slideshow & Slider for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Slideshow & Slider for Elementor / Elementor için Slayt Gösterisi ve Kaydırıcı WordPress Eklentisi
Elementor için slayt gösterisi ve kaydırıcı tamamen duyarlıdır ve dokunma ve kaydırın navigasyonun yanı sıra masaüstleri için fare sürüklenmesini destekler. Önceki ve bir sonraki gezinmeyi tıkladığınızda hızınızı takip etmek bile hızlanır. Tüm animasyonlar daha pürüzsüz bir performans için donanım hızlandırılmıştır. Sitenizi daha ilgi çekici ve etkileşimli hale getirebilecek kullanımı kolay ve esnek widget’tır. Açık ayarlar, kaydırıcıyı yapılandırmanıza ve istenen sonucu kısa sürede almanıza olanak tanır.
Kaydırıcı, tüm ihtiyaç ve isteklerinize uyacak şekilde iki tür ekranı destekler. Ayrıca, her slayt için açıklama ile sınırlı değilsiniz ve Tinymce düzenleyicisini kolayca kullanarak özel içerik ekleyebilirsiniz. Bu, kaydırıcıda istediğiniz hemen hemen her bilgiyi göstermek için harika bir fırsattır.
Eklenti ile Elementor için bir slayt gösterisi ve kaydırıcı ile 6 harika Elementor şablonu alacaksınız. Bunları kolayca mevcut sitenize aktarabilir ve bunları kullanmaya başlayabilir veya şirket stilinize ek olarak şekillendirebilirsiniz: tam ekran kaydırıcısı
Portföy şablonu
Takım şablonu
Kişiler kaydırıcı şablonu
Referans şablonu
Elementor için Partners Slider TemplatesLideshow Carousel & Slider’ın çok esnek ayarları vardır. Metin için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, sınırları, sırtları ve kenar boşluklarını değiştirebilir, kaydırıcı yüksekliğini yönetebilir ve navigasyon türünü seçebilirsiniz. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Slayt Gösterisi ve Kaydırıcı, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Elementor 2.5 ve daha yüksek için ElementorPerfect için Slayt Gösterisi ve Kaydırıcı Özellikleri
İki slayt düzeni mevcut
6 güzel element şablonu içerir
Özel içeriği görüntüler
Özelleştirilebilir kaydırıcı yüksekliği
Mevcut farklı gezinme türleri
Temiz ve Temiz Yapılandırılmış Kod
Esnek İçerik Ayarları
Farklı cihazlar için sütun sayısını yönetme
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.
Değişim yeri
1.0.3 – 29 Ağustos 2020 Yönetici alanında verilen eklenti performansı 1.0.2– 18 Temmuz 2020 SPRAING GÜNCELLEME ve AKİŞİM SORUNLARI1.0.1 – 13 Nisan 2020 YAZILI RTL Destek1.0.0 – 29 Şubat 2020 İnitsel Sürüm

Slideshow & Slider for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Kart eklentisi, Atlıkarınca eklentisi, İçerik eklentisi, Navigasyon eklentisi, Tam Genişlik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-605

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews