Slider Hero WordPress Eklentisi

Açıklama

Slider Hero / Kaydırıcı Kahraman WordPress Eklentisi
Slider Hero, diğerlerinden farklı olarak benzersiz bir WordPress kaydırıcı eklentisidir
Neredeyse sıfır öğrenme eğrisi ve sonsuz eğlence ile birkaç dakika içinde unutulmaz ve benzersiz ana sayfa veya açılış sayfası kaydırıcısı oluşturun! Slider Hero sadece tipik görüntü kaydırıcısı değil. Göz alıcı, dikkat çekici arka planınız olarak şaşırtıcı HTML5, CSS3 ve JavaScript animasyon efektleri (aralarından seçim yapabileceğiniz 85+ tamamen benzersiz ve yerleşik efektler) kullanır. Sadece bu değil – bu kahraman kaydırıcı eklentisi video arka planını, video kaydırıcısı, paralaks efekti, kaydırıcı atlıkarınca ve Ken Burns efektini destekliyor! YouTube video kaydırıcısı, VIMEO video kaydırıcısı veya metninizde kolay ve hızlı bir şekilde üstte veya hızlı bir şekilde özel video kaydırıcılar oluşturun!
Uyumlu: Herhangi bir Tema ve Görsel Sayfa Oluşturucu. Slider Hero ayrıca bir Gutenberg kaydırıcı bloğu ve bir Elementor kaydırıcı widget’ı içerir. Sayfanızın herhangi bir yerine kaydırıcı kahramanını hızlı bir şekilde gömmek için Elementor Slider Widget veya Gutenberg kaydırıcı bloğunu kullanın. Mobil cihazlarda kaydırıcıyı kapatma seçeneği ile duyarlı ve mobil cihaz özgürce!
Slider Hero ile Sinematik ve Fütüristik Giriş Reklamları Oluşturun
İlk kez, “Apple – iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 107 saniyede” Müzik veya Ses Döngüleri ile “Piksel, Google tarafından Telefon” reklamı ve karmaşık zaman çizelgeleri olmayan sezgisel bir UI’dan minimum çaba gibi çarpıcı tanıtımlar oluşturabilirsiniz. Slider Hero Intro Builder ile yakında unutulmayacak ürün veya hizmetleriniz için sinematik giriş oluşturun.
Slider Hero Eşsiz Giriş İnşaatçısı ile oluşturulan birkaç örnek giriş kaydırıcılarına göz atın
Kaydırıcı kahraman nasıl farklı?
Görüntü kaydırıcıları dönüşümler için kötüdür ve banner körlüğüne neden olurlar. Sıkıcıdırlar ve kullanıcılarla etkileşime girmezler. Neilson Norman Group tarafından yürütülen göz izleme çalışmaları, ziyaretçilerin bir reklam olarak bir şey algıladıkları anda odaklarını ondan uzaklaştırdıklarını buldu. Görüntü kaydırıcıları kullanıcınızın dikkatini bölün. Kaydırıcılardaki görüntüler birkaç saniye içinde farklı ürünleri veya teklifleri temsil eder. Web sitesi kullanıcısınız Whoosh… görüntü değiştiğinde neredeyse hiç bir şey okumuş ve dikkatlerini yeniden odaklamak zorundadırlar.
Kaydırıcı kahraman farklı. Bu WordPress Slider eklentisi, temel mesajlarınıza odaklanır, kullanıcıyı ilgilendirmek ve odaklanmış tutmak için seçtiğiniz bir arka plan animasyonunu veya video arka planını kullanır. Benzersiz eylem çağrısı düğmeleri, kullanıcıları gerçekten olması gereken yere götürür.
Slider Hero’nun sağladığı diğer benzersiz özellik, Intro Reklam Oluşturucu. Ürün ve hizmetlerinizi dramatik bir yetenekle tanıtın. Slider Hero Typographic Intro Builder çok benzersiz bir şey yapmanızı sağlar. Zincirli animasyon ve seçtiğiniz arka plan sesiyle birlikte küçük metin parçacıkları ile “Apple – iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 107 saniyede iPhone 7 ve iPhone 7 Plus” gibi çarpıcı ürün tanıtım kaydırıcıları oluşturabilirsiniz.
### Slider Hero ile Sinematik Ürün veya Hizmet Girişi Oluşturun
Ürün ve hizmetlerinizi dramatik bir yetenekle tanıtın. Slider Hero Typographic Intro Builder çok benzersiz bir şey yapmanızı sağlar. Zincirli animasyon ve seçtiğiniz arka plan sesiyle birlikte küçük metin parçacıkları ile “Apple – iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 107 saniyede iPhone 7 ve iPhone 7 Plus” gibi çarpıcı ürün tanıtım kaydırıcıları oluşturabilirsiniz.
Her metin snippet’e farklı metin animasyon efekti, animasyon gecikmesi, renkler, arka planlar, yazı tipi vb. Atanabilir. Sıçrama sayfanız için giriş kaydırıcılarını, yakında sayfa, ürün lansmanı ve açılış sayfalarınız için kullanabilirsiniz.
Epic girişinizin sonunda ne olur? Ziyaretçileri yeni bir sayfaya yönlendirin veya harekete geçme düğmeleri ile düzenli bir slayt yükleyin! Slider Hero Intro Builder ile unutulmaz kullanıcı deneyimleri yaratın – İç film yönetmeninizi serbest bırakın.
Slider Hero, tüm dağınık işleri kaydırıcı oluşturma sürecinizden çıkarır. Sadece birkaç düğme tıklamasıyla harika, fütüristik kaydırıcılar oluşturun. Bir efekt seçin-> Başlık ve açıklamalarla birkaç slayt oluşturun-> sayfanıza kısa kodu kopyalayın ve işiniz bitti!

Slider Hero WordPress Eklentisi; eklentisi, Gutenberg eklentisi, Kahraman eklentisi, Parçacık eklentisi, Atlıkarınca eklentisi, Youtube eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-239

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews