SHOUT – HTML5 Radio Player With Ads – WP Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

SHOUT – HTML5 Radio Player With Ads – WP Plugin / Shout – Reklamlı Html5 Radyo Oynatısı WordPress Eklentisi
Özellikler: Shoutcast ve IceCast Desteği – Shoutcast ve ICECast radyo akışını destekler. Radyo akışı mp3 türü olmalıdır. AAC akışlarını da oynayacak ancak yalnızca destekleyen tarayıcılarda
Yalnızca radyo akışı gerekiyor – sadece radyo akışını ekleyin ve oyuncu radyo adı, radyo kategorileri, güncel çalma şarkısı ve sanatçı fotoğrafı alacaktır.
Duyarlı Tasarım – Radyo oynatıcı duyarlı web sitelerinde kullanılabilir.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Yapışkan ve Standart Sürümler – Oynatıcıyı bir sayfa veya tüm web sitesi için yapışkan olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yapışkan özelliği devre dışı bırakabilir ve bir sayfanın veya yayının içeriğine ekleyebilirsiniz.
Reklam Desteği – Her radyo istasyonu için, kullanıcılarınız radyo istasyonunu dinlerken görüntülenecek bir veya birçok ticari afiş tanımlayabilirsiniz. Reklam desteğini devre dışı bırakabilirsiniz ve mevcut çalma şarkıcı görüntüsü görüntülenir.
Popup penceresindeki oyuncu – Oynatıcıyı bir açılır pencerede açacak bir düğmeniz var. Bu özellik ile, web sitesi menüsünde gezinirken, radyo istasyonunu kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.
Son derece özelleştirilebilir – Mevcut 2 kaplama arasından seçim yapabilirsiniz: Back & White. Ayrıca, parametrelerden, herhangi bir tasarıma entegre etme imkanı olan herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
Sanatçı Görüntüsü – Oyuncu, veritabanında mevcutsa, mevcut çalan şarkıcının fotoğrafını gösterecektir.
Kategoriler – Oynatma listesi öğeleri kategoriler halinde yapılandırılmıştır. Bir radyo dosyası birden çok kategoriye ait olabilir. Kategoriler otomatik olarak radyo akışı verilerinden oluşturulur.
Çalma Listesi Arama – Oynatma listesini arama seçeneğiniz var. Arama terimini yazarken sonuçlar görüntülenecektir.
Çalma listesini göster/gizle – çalma listesini göstermek veya gizlemek için düğme. Ayrıca oyuncuyu gizlenmiş çalma listesi ile başlatma seçeneği.
Paylaşın – Radyo oynatıcıyı Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. Paylaşım başlığını ve açıklamasını özelleştirmek için parametreler.
Radyo Adı ve Kategorileri Adını Manuel olarak Ayarlama seçeneği – Gerekirse, radyo adını ve kategorileri manuel olarak ayarlama seçeneğiniz var
Göster/Gizle Düğmeleri – Görünür olarak ayarlayabilir veya Gizli olarak ayarlayabilirsiniz: Çalma Listesi, Volume, Paylaş düğmeleri
Çoklu Parametreler – Oynatıcısınızı özelleştirebileceğiniz 70’den fazla parametre, genişlik, otomatik oyun, başlangıç ??hacmi, çalma listesi, kategoriler ve renk parametreleri. İOS için Notlar (Apple tarafından uygulanan kısıtlamalar): Otomatik oyun, otomatik oyun özelliğini devre dışı bıraktığı için çalışmayacak ve JS’den kontrol edilemez
Hacim denetleyicileri iOS üzerinde çalışmaz. Ses seviyesini mobil cihazın fiziksel düğmeleri ile ayarlamanız gerekir.

SHOUT – HTML5 Radio Player With Ads – WP Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Ses eklentisi, Html5 eklentisi, İcra eklentisi, Hareketli eklentisi, Müzik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-311

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews