Shara – Food & Drink Landing Page Template Web Teması

Açıklama

SHARA – Yiyecek ve İçecek Açılış Sayfası Şablonu Bireysel, ekip veya şirket için uygun, insanların yiyecek ve içeceklerinizi bilmesini ve ilgilendiğini ve ilgilendirecek ürün yiyecek ve içeceklerini çevrimiçi olarak sunmak veya sergilemek isteyen. Modern ve yaratıcı bir tasarımla, masaüstü, tablet ve mobil için tamamen duyarlıdır. Gelen temiz tasarım, basit tasarım, duyarlı, kolay özelleştirme ve daha fazlası ile. Ve birçok özellik, herhangi bir özelliği görmek için önizlemeyi anında görün
Bu şablonu satın aldıysanız veya bu şablonu satın almadıysanız, bu şablonla ilgili sorular var, sorularınızı bir kalp atışı ile cevaplamaya yardımcı olmaya hazırız
Özellikler Özelleştir
Duyarlı
Preollader
Modern dizayn
Temiz Tasarım
Pürüzsüz kaydırma
Bootstrap
Geçerli HTML5
Geçerli CSS3
Google yazı tipi
İyi belgeler
Ücretsiz Destek
Ve çok daha fazlası …*ana dosyaya dahil edilmeyen resim önizlemesi

Shara – Food & Drink Landing Page Template Web Teması ; Kafe web tasarım görseli, Akşam Yemeği web tasarım görseli, Taze web tasarım görseli, Bardak web tasarım görseli, Mutlu web tasarım görseli, Yaşam Tarzı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-131

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews