Ridek – Online Taxi Booking Service HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Ridek – Online Taksi Rezervasyon Hizmeti HTML Şablonu size çevrimiçi taksi rezervasyonu, kabin hizmetleri, araba kiralama ve özel araba işe alım web siteleri inşa etme fırsatı sunar. Pahalı zamanınızı ve paranızı tasarruf edin. Çevrimiçi taksi rezervasyonu, araba kiralama ve özel araba işe alım web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey doğrudan kutudan mevcuttur.
Şablonumuz bir değil, iki farklı ana sayfa tasarımını içerir ve size ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçme esnekliği sağlar. Toplam 18’den fazla sayfa ile web sitenizi kalbinizin içeriğine göre özelleştirebilirsiniz. Ve dahil edilen Ajax iletişim formu ve taksi rezervasyonu formu ile müşterileriniz kolayca iletişim kurabilir ve sadece birkaç tıklamayla bir yolculuk yapabilir.
Size üstün bir deneyim sunmak için en son teknolojiyi ve çerçeveleri kullanıyoruz. Ridek, web sitenizin tüm cihazlar için tamamen duyarlı ve optimize edilmesini sağlayan Bootstrap 5 üzerine inşa edilmiştir. Mobil ilk yaklaşımı ile web siteniz, ister masaüstü, tablet veya akıllı telefon olsun, herhangi bir ekran boyutunda harika görünecektir.
Ridek’te, temiz bir tasarımın başarılı bir web sitesinin anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle şablonumuz, müşterilerinizi etkileyeceğinden emin olan minimalist ve modern bir tasarıma sahiptir. Bankayı kırmadan web sitenizin harika görünmesini sağlayarak ücretsiz Google yazı tipleri ve simgeler yazı tipleri kullanıyoruz.
İyi belgelenmiş ve kolayca düzenlenebilir şablonumuzdan gurur duyuyoruz. W3C valiye kodlarla, web sitenizin arama motorları için optimize edileceğinden emin olabilirsiniz. Temiz kodumuzla, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kolayca değişiklikler yapabilir ve web sitenizi özelleştirebilirsiniz.
Ridek özellikleri 2 ana sayfa
Toplam 18+ sayfa
Temiz ve Modern Tasarım
Ücretsiz teknik destek ve ömür boyu güncellemeler
Ajax Kitap Taksi Formu Çalışma
AJAX İletişim Formu Çalışma
Bootstrap 5 üzerine inşa
Kolayca düzenlenebilir
Ücretsiz Google Yazı Tipleri.
Ücretsiz yazı tipi simgeleri
% 100 tamamen duyarlı tasarım
W3C Doğrulanmış Kod
Well DocumentedNote: Demo görüntüleri yalnızca demo amaçlı kullanılır ve indirme dosyasına dahil değildir.

Ridek – Online Taxi Booking Service HTML5 Template Web Teması ; Taksi web tasarım görseli, Taksi web tasarım görseli, Hizmet web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarım görseli, Toplu Taşıma web tasarım görseli, Kira web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-79

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews