Realshield – Real Estate Full HTML Template Web Teması

Açıklama

RealShield, özellikle en son bootstrap 5 ve Sass entegrasyonunun bulunduğu her türlü mülk, mülk satış, mülk kirası, listeleme, ajans, ajan, kurumsal veya daire için kullanılan profesyonel bir çok amaçlı gayrimenkul, mimarlık ve iç tasarım HTML şablonudur. Kullanımı ve özelleştirilmesi kolay, tasarım ve kod kalitesi, duyarlı, yaratıcı kaydırıcılar, esneklik, tonlarca önceden yapılmış sayfa, çoklu blog seçeneği duyarlı ve hızlı destek – bunlar bizi kalabalıktan öne çıkarmak için olağanüstü özellikler ve kalite.
RealShield, müşteri mutluluğu ve memnuniyetini garanti etmek için planlama, tasarlama ve bunları oluşturarak tasarlanmıştır ve geliştirilir. Pürüzsüz animasyon, temiz özellikler ve web sitenizi daha güzel hale getiren modern ve benzersiz bir tasarıma sahip SASS entegrasyonu ile birlikte en son Bootstrap 5’i kullandık. Bu şablon, daha da çekici ve dinamik hale getirmek için paralaks görüntü efektleri ve CSS animasyonları ile HTML5 ve CSS3’te inşa edilmiştir.

Realshield – Real Estate Full HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Ajan web tasarım görseli, Apartman web tasarım görseli, Komisyoncu web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Dizin web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-336

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews