React Template – app landing page Web Teması

Açıklama

Appie – Uygulama açılış sayfası.
Appie – React Uygulama açılış sayfası şablonu. en son tasarım trendleri ve teknolojisi ile inşa edilmiş duyarlı bir şablondur. Bu Appie – React Uygulama açılış sayfası, uygulama, uygulama açılış, uygulama açılış sayfası, uygulama vitrini, uygulama mağazası, uygulama şablonu, uygulama web sitesi, temiz uygulama açılış, yaratıcı uygulama açılış sayfası, açılış sayfası ile ilgili herhangi bir işletme için uygun bir uygundur , mobil, mobil uygulama açılış sayfası, modern uygulama iniş, rtl desteği
Appie – React Uygulama Açılış Sayfası Anahtar Özellikleri: Tamamen Duyarlı Bootstrap 4x
Temiz, Modern ve Güzel Tasarım
Temiz ve benzersiz tasarım
Bootstrap
Tepki
Google Yazı Tipleri
% 100 geçerli kod
Sınırsız Özelleştirme
3000+ yazı tipi simgesi
Yaşam Boyu Desteği
Duyarlı tasarım
Profesyonel Destek
İyi belgelenmiş
Çok pürüzsüz geçiş efektleri
Özelleştirmesi çok kolay
Kapsamlı belgeler
İPad ve iPhone FriendlyFile Dahil: HTML Dosyaları
Belgeli drone simgesi paketi dahil
Destekleyici CSS, JS dosyaları
HTMLimage Kredisinde Belgeler: Pixabay
Unplashnote: Demo görüntüleri ana indirilebilir dosyaya dahil değildir. Demo görüntüsü yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. ancak şablon kullanma için tam talimat için dokümantasyon dosyası dahil.

React Template – app landing page Web Teması ; Uygulama web tasarım görseli, Uygulamalar web tasarım görseli, Elverişli web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Duyarlı web tasarım görseli, Saas web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-938

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews