Rdsto – App Landing HTML Template Web Teması

Açıklama

RDSTO – Uygulama İniş Html Şablonu
Rdsto App Landing HTML şablonu, modern bir görünümle HTML’de geliştirilen benzersiz bir HTML şablonudur. Bu göz alıcı HTML şablonu temiz ve pürüzsüz tasarımı için güzel ve çekici görünüyor. Uygulamanız veya ürününüz mükemmel bir seçim olabilir. Bu şablon ayrıca uygulama şablonu, uygulama açılış, uygulama açılış sayfası, uygulama vitrin, uygulamalar, ürünler, uygulama web sitesi, yaratıcı uygulama, mobil uygulama, mobil açılış sayfası, modern uygulama, modern ürünler, uygulama mağazası arayan herkes için de uygundur. Tek açılış sayfası, uygulama şablonu, uygulama şablonlarının doğasını yansıtan çağdaş tasarım sağladığı için. Tüm HTML dosyaları iyi organize edilmiş ve buna göre adlandırılmıştır, böylece özelleştirilmesi ve güncellenmesi çok kolaydır. Toplam 2 ev sayfası ve 12 dahili sayfa dahil edilmiştir. Bu tasarım çok temiz, yaratıcı ve benzersizdir ve aynı zamanda özelleştirilmesi ve kullanılması çok kolaydır
Özellikler Bootstrap 5 en son sürüm
2 ana sayfa ve 12 iç sayfa
W3C doğrulanmış HTML ve CSS
Piksel mükemmel
Temiz ve Modern Tasarım
Modern Slayt Gösterisi
Tamamen özelleştirilebilir
Ücretsiz yazı tipleri
Duyarlı Düzen
Büyük destek
İyi yorumlanmış kod
Fonttawesome simgesi
Flatikon
% 100 duyarlı ve mobil dostu
Google Font Kullanıldı
Tam tarayıcı uyumluluğu
Ve daha fazlası… .Not
Tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. HTML şablonlarının bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Rdsto – App Landing HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-103

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews