Ramio – Clean Coming Soon & Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Ramio yakında temiz ve sağlam ve açılış sayfası html şablonu. Ramio ile markanızın etrafında heyecan yaratın! Ramio 5 renkli deriler ve 20 kullanıma hazır demo varyasyonu ile birlikte gelir-başlangıç ??için en iyisini seçin. Pürüzsüz geçiş efektine sahip güzel animasyonlu içerik bölümleri, markanızı en iyi şekilde temsil etmenize yardımcı olacaktır.
Ramio, çeşitli mobil, tablet ve masaüstü cihazlara mükemmel bir şekilde bakıyor. Şablon, animasyonlu arka plan, Ajax iletişim formları, MailChimp entegrasyonu, geri sayım zamanlayıcısı ve çok daha fazlası gibi birçok farklı özellik içerir. Ayrıntılı belgeler ve dostça destek, Ramio özelleştirmesini daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale getirecektir.
Şablon Özellikleri Birimet Yaratıcı Tasarım
5 renkli deriler
20 Kullanılmaya Hazır Demo Varyasyonu
Güzel Yükleme Animasyonu
Pürüzsüz geçiş etkisi olan 4 animasyonlu içerik bölümleri
Animasyonlu arka planlar
Bölünmüş düzen
JavaScript Geri Sayım Zamanlayıcısı
Bootstrap 5 ızgara sistemine dayanmaktadır
Ionicons simgesi yazı tipi dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelendirme notu: Burada kullanılan tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyladır ve bunlar ana indirme dosyalarına dahil değildir.

Ramio – Clean Coming Soon & Landing Page Template Web Teması ; Bir Sayfa web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Kişisel web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Yakında Gelecek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-461

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews