Xolio – Creative Agency & Portfolio Template Web Teması

Açıklama

Xolio – Yaratıcı Ajans ve Portföy Şablonu, benzersiz bir stil ve temiz tasarıma sahip yüksek kaliteli bir HTML şablonudur. Bunu dijital ajans, yaratıcı ajans, başlangıç ??şirketleri, danışman hizmetleri, dijital para birimleri, finans ve iş danışmanlığı gibi çok amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca şablonda yer alan her bölüm hakkında yorumlar vardır, böylece şablonlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlayabilirsiniz.
Özellikler ListBootstrap 5 Izgara Sistemi
Güzel ve temiz tasarım
Temiz ve yorum
03+ ana sayfa düzenleri
+15+ iç sayfa
Google Ücretsiz Yazı Tipleri
Kullanılan premium görüntüler
Piksel mükemmel
İyi organize edilmiş katmanlar
Font harika simge
Düz simge
24/7 harika destek
Ayrıntılı belgeler

Xolio – Creative Agency & Portfolio Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-164

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews