Henderson – vCard & Resume HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Henderson – Bootsrtap 5. Kişisel Portföy HTML5 Şablonu, Portföy, Kişisel Web Sitesi, Yaratıcı Vitrin, Web Ajansı Portföyü, Profesyonel Web Sitesi, Tasarımcı Portföyü, Freelancer Portfolio ve çok daha fazlası için Düz ve Minimal Tasarım, İş, Duyarlı VCARD’dır. Bu çok amaçlı, özelleştirilebilir şablon, SVG animasyonu, iki kaydırıcı ve çok daha fazlasını içerir!
Özellikler Akan ve Minimal Tasarım
Temiz Kod
Tamamen duyarlı tasarım
Filtreli portföy
Beceriler ve Zaman Çizelgesi
SVG animasyonu entegre
Kolay Özelleştirme
Bootstrap 5
12000’den fazla simge (retina hazır) Font Awesome 6 Pro
Google Yazı Tipleri
CSS3 Animasyonlar – Animate.css
Google haritasını destekler
İki kaydırıcı ve iki pencere
AJAX İletişim Formu Çalışma
İyi belgelenmiş
Ve yakında daha fazla özellik geliyor! Not: Demo sitesinden görüntüler ve videolar dahil değildir. behance.net, unplash.com

Henderson – vCard & Resume HTML5 Template Web Teması ; Özgeçmiş web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Vcard web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Geliştirici web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-229

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews