itsme Personal Portfolio Template Web Teması

Açıklama

Benim – güzel animasyonlar ve gelişmiş etkileşimli efektlere sahip yaratıcı kişisel portföy duyarlı şablon.
Şablon, bir ajans, web stüdyosu, blog, galeri fotoğrafı, kurumsal şirket, topluluk ve diğerlerinin web sitesi için harika bir tasarıma sahiptir. Temiz, modern ve güzel ızgara tabanlı bir şablon. Bu XD dosyası mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir, böylece ihtiyacınız olan her şeyi kolayca özelleştirebilirsiniz.
İki renk versiyonu arasından seçim yapın – hafif veya karanlık. Bu şablon duyarlıdır, bu nedenle her cihazda harika görünüyor.
Etkileşimli efektler
Hafif ve karanlık versiyonlar
Çok hızlı
Duyarlı
Eklenti gerekmez!

itsme Personal Portfolio Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Kart web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Tema web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-123

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews