Quitox – Software & IT Solutions HTML Template Web Teması

Açıklama

Quitox – Yazılım ve BT Çözümleri HTML Şablonu
Quitox Software & BT Çözümleri Çeşitli SASS Ürünleri, Yazılım, Başlangıç, Uygulama Sergileri, S ve İlgili Ürünler/Hizmetler için HTML Şablonu. Tamamen duyarlı ve her türlü ekran ve cihazda çarpıcı görünüyor. SmartSAA’ları başlatma SaaS uygulamalarınızı, mobil uygulamalarınızı, yazılımlarını ve dijital ürünlerinizi sunmanın ve tanıtmanın daha iyi bir yolu olarak kullanabilirsiniz.
Zorlu gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için, bir dizüstü bilgisayar, mobil veya tablet olsun, kullanıcılarınızın görüntülediği herhangi bir cihaza adapte olduğundan emin olmak için HTML şablonumuzu test ettik!
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Quitox şablonu, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Quitox, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Tam Özellikler Listesi
+ Bootstrap 5.x’e dayanmaktadır
+% 100 duyarlı
+ 3+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
+ 16+ toplam sayfa
+ Abone Olma Formu
+ Çapraz Tarayıcı Desteği
+ Temiz ve Organize Kod
+ Düzenli Güncellemeler
+ Google Yazı Tipleri
+ Geçerli HTML5 / CSS3
+ Resim arka planı
+ Özelleştirmesi kolay
+ Esnek ve çok amaçlı
+ Geçerli HTML5 / CSS3
+ Ayrıntılı Belgeler
Görüntüler dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Quitox – Software & IT Solutions HTML Template Web Teması ; Yazılım web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-197

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews