Peachy – Coming Soon and Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Şeftali ile yaz titreşimlerini hissedin – Yakında parlak ve açılış sayfası html şablonu. Özel tasarım, modaya uygun renkler ve şık yazı tipleri – Projenize muhteşem bir lansman verin!
Peachy şablonu 2 mükemmel düzen türü ile birlikte gelir – bölünmüş ve tam ekran – ve 4 ana ekran varyasyonu – başlangıç ??için en iyisini seçin. 16 kullanıma hazır şablon demosuyla markanızı en iyisiyle temsil edin.
Peachy, geri sayım zamanlayıcısı, ana ekran kaydırıcısı, Kenburns ve video arka planları, güzel bölüm geçişleri, Mailchimp entegrasyonu, Ajax iletişim formu ve çok daha fazlası gibi birçok yararlı özellik içerir. Şablon tamamen duyarlıdır ve herhangi bir ekran boyutunda harika görünür. Ayrıntılı belgeler ve dostça destek, şeftali özelleştirmesini hızlı ve kolay hale getirecektir.
Şablon özellikleri
Modaya uygun renkler
Şık tipografi
4 ana ekran türü
16 Kullanıma Hazır Demo Varyasyonları
2 benzersiz düzen türü
Güzel bölümler geçişleri
4 İçerik Bölümü
Animasyonlu arka planlar
2 stil ile javascript geri sayım zamanlayıcısı
Bootstrap 5 ızgara sistemi üzerine inşa edin
Ionicons ve Fontawesome Icon Fontları Dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelenmiş lütfen burada kullanılan tüm görüntülerin yalnızca önizleme amacıyla olduğunu ve bunların ana indirme dosyalarına dahil olmadığını unutmayın.

Peachy – Coming Soon and Landing Page Template Web Teması ; Portföy web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Yakında Gelecek web tasarım görseli, Fotoğrafçılık web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Video web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-468

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews