QEEN-Beauty Fashion Blogger HTML Template Web Teması

Açıklama

Qeen – Moda ve Güzellik Kadın Blogu HTML Şablonu
Qeen Beauty and Lifestyle Moda Blogu HTML şablonunu tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm güzel unsurları toplayan Qeen, göz alıcı bir tasarımla tasarlandı, ancak yararlı. Şablon esas olarak güzellik salonları, kaplıcalar ve salonlar için oluşturulmuştur. Mikro bir niş göz önünde bulundurarak, bu HTML şablonunu temiz ve modern bir görünümle hazırladık.
Duyarlı olan şablon, güzellik veya spa hizmetlerinizi sergilemek için mobil cihazlarda harika bir platform oluşturur. Kozmetik veya güzellik ürünlerini çevrimiçi satmak istiyorsanız bu da mükemmel bir seçenek olabilir. İster spa, masaj, güzellik salonu, salon, makyaj, saç tedavisi, fizyoterapi, sağlık merkezi veya kişisel bakım hakkında bir web siteniz olsun.
En İyi Özellikler3 Ana Sayfa Sayfaları
Tek bloglar için 2 düzen
Güzel ve yaratıcı tasarım
Bootstrap ızgarasını takip edin
Duyarlı tasarım
Google Font Kullanıldı
Piksel mükemmel
Eşsiz, yaratıcı, temiz ve modern tasarımlar
WordPress ve diğer platformlara dönüştürmek için mükemmel
Ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler
Ücretsiz yazı tipleri
Ve daha fazlası

QEEN-Beauty Fashion Blogger HTML Template Web Teması ; Güzellik web tasarım görseli, Madde web tasarım görseli, Tema web tasarım görseli, Başyazı web tasarım görseli, Fotoğrafçılık web tasarım görseli, Yaşam Tarzı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-303

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews