Noisee – Personal Portfolio Template Web Teması

Açıklama

NOISEE – Kişisel Portföy HTML5 Şablonu tamamen özelleştirilebilir ve çok esnek, 6 renk şeması, 3 arka plan stili, blog sayfası, bir sayfa modu. Bu şablon kendinizi ve işletmenizi tanıtmak için mükemmeldir: tasarımcılar, serbest çalışanlar, geliştiriciler, programcılar, kodlayıcılar veya diğer dijital meslekler.6 farklı renkler
3 Arka Plan Stilleri (Resim, Parçacıklar, YouTube)
HTML5, CSS3, JQuery
Tamamen duyarlı
Geçerli HTML5
Çapraz tarayıcı
Minimal ve temiz
Daha az CSS dahil
Yazı Tipleri Simgeleri
Google Yazı Tipleri
Ajax PHP ile iletişime geçin
Magnific Popup portföyü
JQuery Doğrulama Eklentisi
CSS3 animasyonları
Belgeler dahil

Noisee – Personal Portfolio Template Web Teması ; Kişisel web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Bir Sayfa web tasarım görseli, Temiz web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, LESS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-482

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews