Nirman – Construction Business HTML Template Web Teması

Açıklama

Nirman, herhangi bir inşaat, iş veya kurumsal web sitesi için uygun yaratıcı ve modern bir inşaat HTML5 şablonudur. Kullanımı ve özelleştirilmesi kolay, tasarım ve kod kalitesi, duyarlı tema, yaratıcı kaydırıcılar, esneklik, tonlarca önceden yapılmış sayfa, kısa kod, birden fazla portföy seçeneği, birden fazla blog seçeneği duyarlı ve hızlı destek. Bu şablon pürüzsüz animasyon, temiz modern özellikler ve web sitesini daha güzel hale getiren benzersiz bir tasarım içerir. Bu şablon, daha da çekici ve dinamik hale getirmek için paralaks görüntü efektleri ve CSS animasyonları ile HTML5 ve CSS3’te inşa edilmiştir.
Özellikler: 5 farklı ana sayfa düzeni
18 sayfa düzeni
6 blog sayfası
6 mağaza sayfası
Tamamen duyarlı tasarım
Retina Hazır
Temiz ve temiz tasarım
Temiz Kod
Tarayıcı Uyumluluğu
Bayar gibi
Google Web Yazı Tipleri
Kapsamlı belgeler
Tüm dosyalar iyi yorumlandı

Nirman – Construction Business HTML Template Web Teması ; İnşaat Şirketi web tasarım görseli, İnşa Etmek web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Bilgilendirici web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-382

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews