Newsprk News Blog Template Web Teması

Açıklama

Newsprk News Blog Şablonu
NewsPrk News Blog Şablonu, şablon teknolojisi ile oluşturulan herhangi bir News & Magazine web sitesi için çekici ve modaya uygun bir şablondur. NewsPrk HTML Şablonu, herhangi bir haber/dergi veya bloglar, spor, moda, bilim, futbol, ??politika, video, seyahat, stil, sağlık dergisi siteleri vb. Gibi aşağıdaki kategoriyle eşleşen herhangi bir iş için mükemmeldir.
NewsPrk News Blog Şablonu, bir haber/dergi için gereken her seçeneği ve bölümü içerir. Bu şablonun işlevsel bir gazete veya dergi sitesini takdir edeceğine ve olacağına inanıyoruz. Tamamen özelleştirilebilir, duyarlı ve performans için optimize edilmiş
NewsPrk – Vue JS Gazete Şablonu, düzgün bir şekilde sunulmayı ve gerçekçi bir kullanıcı deneyimi için kişisel blogunuzu veya dergi içeriğinizi oluşturmayı her zamankinden daha kolay hale getirir. Size en uygun olanı dekore etmek veya kendiniz inşa etmek için güzel yapıya ve hazırlanmış ana sayfaya göz atın. NewsPrk’in konusu budur – bugün hikayelerinizi paylaşmaya başlamanız için en iyi haber ve dergi şablonu!
Newsprk News Blog Şablonu Anahtar Özellikleri: Bootstrap AS Bootstrapvue
Vue Cli 2
Vue CVA
fslightbox-vue
Temiz ve benzersiz tasarım
% 100 duyarlı
Google Yazı Tipleri Kullanıldı
5000+ yazı tipi simgesi dahil
Çok pürüzsüz geçiş efektleri
Özelleştirmesi çok kolay
İyi yorumlanmış kod
W3C% 100 Geçerli Kod
Kapsamlı belgeler
Birinci Destek Desteği
Çalışma İletişim Formu
İyi yorumlanmış kod
İPad ve iPhone dostu
Edge, IE11+, Firefox, Safari, Opera, Chrome ile uyumlu çapraz tarayıcı
Kapsamlı belgeler
Özel SupportNewsprk News Blog Şablon Dosyası Dahil: HTML Dosyaları
Belgeli drone simgesi paketi dahil
Destekleyici CSS, JS dosyaları
HTMLNewsprk News Blog Şablonu Resim Kredisi: Pixabay
Unplashnote: Demo görüntüleri ana indirilebilir dosyaya dahil değildir. Demo görüntüsü yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. ancak şablon kullanma için tam talimat için dokümantasyon dosyası dahil.

Newsprk News Blog Template Web Teması ; Haberler web tasarım görseli, Gazete web tasarım görseli, Kağıt web tasarım görseli, Dergi web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Çevrimiçi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, LESS, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-937

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews