Navi: Fullscreen WordPress Menu WordPress Eklentisi

Açıklama

Navi: Fullscreen WordPress Menu / Navi Tam Ekran Menüsü WordPress Eklentisi
Navi, herhangi bir WordPress sitesine şık bir tam ekran menüsü ekleyen bir WordPress eklentisidir. Navi, kurulumu çok kolaydır ve – Canlı Özelleştirici Entegrasyonu sayesinde – beğeninize göre özelleştirmek için mutlak bir esinti.
Burada ve orada birkaç rengi değiştirmenin çok ötesine geçen Navi, görünüşünün her yönünü özelleştirmenizi sağlar. Her türlü renk değiştirebilir, menü, menü düğmesi ve logoya hassas konumlandırma uygulayabilir, farklı menü düğmesi animasyonları arasından seçim yapabilir, bir arka plan görüntüsü veya desen ekleyebilir, opasiteleri vb. Değiştirebilirsiniz.

Navi: Fullscreen WordPress Menu WordPress Eklentisi; eklentisi, Menü eklentisi, Navigasyon eklentisi, Tam Ekran eklentisi, Şık Menü eklentisi, Menü eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.5’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.5'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-623

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews