Multipurpose Messages and Social Share Builder WordPress Eklentisi

Açıklama

Multipurpose Messages and Social Share Builder / Çok Amaçlı Mesajlar ve Sosyal Paylaşım Üreticisi WordPress Eklentisi
?? Hey! Twitch Flamalar! ?? Yaklaşan Twitter aracımıza göz atın: izleyiciyi ve etkileşimi çekmek ve artırmak için “StreamMagic”.
? Burada abone olun: ?
https://forms.gle/3f3dgsijg1mwm7yd9
Ve yayınlanır çıkmaz size haber vereceğiz!
Bu öğeyi beğendin mi? Ana Envato pazar profilimizi buradan ziyaret edin: bit.ly/2eujzwl
Mesajlar ve Medya Kutuları Oluşturun
Temanıza eklemek için kolayca mesajlar veya medya kutuları oluşturun. İnsanlara yeni ürünler, güncellemeler, özellikli videolar, yaklaşan öğeler ve çok daha fazlası hakkında bilgi verin!
Asgard şablonları
Paket, özelleştirmeye başlamanız için 10+ önceden yapılmış temel şablonla birlikte gelir! INFLIED’ler: Mesaj, Bildirim, Resim Kutusu, Video Kutusu, Sosyal Hesap ve Daha Fazlası!. İkon kutusu, düğmesi, resim ve video gibi öğeleri ekleyerek veya kaldırma işlemlerinden herhangi birini tamamen özelleştirebileceğinizi unutmayın!
Tüm bu şablonlar aynı tabandan oluşturuldu, bu da size eklentinin sahip olduğu geniş özelleştirme yelpazesini gösteriyor! Sizinkini yaratırken eğlenin!
Kullanımı Kolay Alerts Builder
Uyarılar ve uyarılar gruplarını istediğiniz şekilde oluşturmanızı ve özelleştirmenizi kolaylaştırmak için bir inşaatçı oluşturduk! Sadece birkaç tıklama ile metinleri, renkleri, simgeleri, boyutları ve çok daha fazlasını değiştirin!
Uyarılarda kullanmak için kolayca yeni Google Font aileleri ekleyin ve en çok beğendiğiniz simgeler için devasa font müthiş kütüphanesi arasından seçim yapın!
Uyarılarınızı kaydedin!
İnşaatçının içinde tüm kaydedilen uyarılarınızı bulacaksınız, böylece daha fazla şablon, doğru bilgi ve daha fazlası eklemek için bunları kolayca düzenleyebilirsiniz!
Onları tek bir tıklamayla ekleyin!
Uyarılar grubunuzu oluşturmayı bitirdiğinizde, “Uyarıları Yönet” bölümüne gidin ve temanızda göstermek istediğiniz grubu etkinleştirin! Bu kadar kolay!
Ayrıca birden fazla gruba sahip olabilirsiniz ve aralarında değişiklik yapabilirsiniz, sadece “Etkinleştir” anahtarını tıklayarak!
İnanılmaz özelleştirme!
Markanıza uyacak şekilde onları özelleştirerek eğlenin! Önceden yapılmış 10 şablon, birden fazla uyarı grubu ve renkler, metinler, yazı tipleri (Google yazı tipleri ile), simgeler (SVG ve Font Awesome), bağlantı resimleri ve videoları, konumlar ve çok daha fazlası gibi birçok özelleştirme seçeneği ile bir inşaatçı ile Seçenekler büyük!

Multipurpose Messages and Social Share Builder WordPress Eklentisi; eklentisi, Kurucu eklentisi, Geri Sayım eklentisi, Facebook eklentisi, İmaj eklentisi, Instagram eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-487

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews