Monal – IT service HTML Template Web Teması

Açıklama

Monal – BT Service html şablonu
Monal – Yaratıcı bir BT hizmetleri HTML şablonudur. Bu şablon araç seti, birçok kurumsal, dijital, dijital ajans, dijital iş, BT hizmeti, BT çözümleri, ürün, saaS, yazılım, başlangıç, teknoloji, teknoloji BT çözümleri için mükemmeldir.
Bu şablon, web sitenizde ihtiyacınız olan görünümü vermenize yardımcı olacak çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunar. Gezmek çok kolaydır ve çeşitli ekran boyutlarına uyur
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
Paralaks efekti
& daha fazla…

Monal – IT service HTML Template Web Teması ; Kurumsal web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Bt web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-608

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews