Modal Popup box Elementor Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Modal Popup box Elementor Addon / Modal Açılır Kutu Elementor Addon WordPress Eklentisi
Modal Popup Elementor Addon
Modal Popup Elementor Addon. Bu bir eklenti, son derece özelleştirilebilir açılır pencereler eklemenize olanak tanır. Elementor Page Buider’de kullanılır. Sürükleyerek ve özelleştirerek sınırsız tasarım pop -up’ı yapabilirsiniz. Kendi konfigürasyonlarıyla sınırsız açılır pencere ekleyebilirsiniz. Her açılır pencere için etkili ayarlar paneli ekledik. Böylece, pop -up temasını, renkleri, arka plan rengini, içerik dolgusunu, tipografi diğer birçok seçeneği tamamen özelleştirebilirsiniz.
Modal açılır kutu Elementor Addon, 08 stil içeriği, fotoğraf, video gömme kodu, kaydedilmiş bölüm, kaydedilmiş sayfa, youtube, vimeo, iframe ile bu açılır kutuda indirim teklifleri, yeni ürün haberleri, kupon kodları vb. Kaydedilen bölüm, kaydedilmiş sayfa işlevi çok güçlüdür.
Bu, herhangi bir site için en iyi açılır kutu eklentisidir, çünkü bu modal açılır kutu, içeriğinizi sitedeki ayrıntılarla gösterecek birçok yapılandırmaya sahiptir.
Kenar çubuğunda da bir widget gibi kullanabilirsiniz, kısa kodu metin widget’ına yapıştırabilir ve ayrıca herhangi bir yazı ile kullanabilirsiniz, bu eklenti özelleştirilmesi daha kolay.
Yeni kullanıcılar için çok yararlı olacak. Bu fiş, WordPress’in hem yeni hem de uzman kullanıcıları için çok kolay kullanılır.
WordPress için kolay ve güçlü bir modal açılır kutu yapımcısı eklentisi
İçerik için ana özellikler birleşmiş tasarım
Modal açılır genişlik
Modal görünür etkisi
Kaplama rengi
Sınırsız Tasarım
Özelleştirici Kapat düğmesi
Görüntü ayarları
Kodlama bilgisi gerekmez
Tarayıcı Uyumluluğu
Otomatikte modal göster
Niyetten çık
Birkaç saniye sonra
Çerezleri etkinleştir
Ve daha fazlası…

Modal Popup box Elementor Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Element eklentisi, Jquery eklentisi, Modsal eklentisi, Aniden Belirmek eklentisi, Eklenti eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-539

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews