Mixio – Five in One Multipurpose Template Web Teması

Açıklama

Mixio şablonu, zarafet ve işlevselliğin mükemmel bir karışımıdır. Sadece yakında şablon değil. Kişisel web sayfası, küçük portföy, yeni ürün sunumu veya marka lansmanı için kullanabilirsiniz. Mixio ile güzel bir başlangıç ??yapın!
Kullanılmaya hazır 14 demoda ihtiyacınız olanı kolayca bulacaksınız. Mixio, 5 özel ana ekran varyasyonu ile birlikte gelir – bölünmüş ve tam ekran – sizin için en iyisini seçin. 5 İçerik Bölümü kendinizi en iyi şekilde anlatmanıza yardımcı olacaktır. Mixio yakında şablon tamamen duyarlı ve herhangi bir ekran boyutunda güzel görünüyor.
Şablon özellikleri
5 ana ekran türü
14 Kullanılmaya Hazır Demo Varyasyonları
2 Düzen Türü – FullPage ve Normal Kaydırma
Yaratıcı animasyonlarla 2 menüler
Güzel Yükleme Animasyonu
5 İçerik Bölümü
Animasyonlu arka planlar
JavaScript Geri Sayım Zamanlayıcısı
Bootstrap 5 ızgara sistemi üzerine inşa edin
Fontawesome Icon Font dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelenmiş lütfen burada kullanılan tüm görüntülerin yalnızca önizleme amacıyla olduğunu ve bunların ana indirme dosyalarına dahil olmadığını unutmayın.

Mixio – Five in One Multipurpose Template Web Teması ; İniş web tasarım görseli, Yakında Gelecek web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Moda web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-472

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews