Messenger chat support WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Messenger chat support WordPress Plugin / Messenger Sohbet Desteği WordPress Eklentisi
Messenger Sohbet Desteği – Web sitesi ziyaretçilerinin size doğrudan danışmanlığınıza ulaşmak için doğrudan 3 basit tıklamayla Messenger mesajları göndermelerini sağlar. Web sitenize gelir gelmez ve bunları almak için ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kontrol edin, size doğrudan kabarcık düğmesi veya eklentide sağladığımız düğmelerden mesaj gönderebilirler. Eklenen Facebook sayfanızdan mesajlar alacaksınız! Sonunda, bu eklenti ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürür. Eklenti, tonlarca işlevselliğe sahip güçlü bir ayar seçeneğine sahiptir. Herhangi bir kodlama bilgisi olmadan WordPress web sitenizdeki her şeyi yükleyebilir ve yönetebilirsiniz.
Ana Featuressingle Desteği – Bu seçenek, tek bir Facebook sayfasında mesaj almak için tek bir Facebook sayfası içeren bir kabarcık eklemenize olanak tanır.
Birden fazla ajan destek – Bu seçenek sınırsız Facebook sayfaları eklemenize izin verecektir. Böylece ziyaretçiler mesaj atmak istedikleri seçeneği seçebilirler.
Farklı Harekete Geçirme Çağrı Düğmeleri-Web sitenizde herhangi bir yerde kullanmak için bir dizi düğme sağlıyoruz ve her düğme ile tüm işlevler de ayarlanabilir.
Kullanılabilirlik Süresi – Tek bir ajan/numara, çoklu ajanlar/numaralar ve düğmeler için kullanılabilir zamanınız olacaktır.
Timezone’ı ayarlayın – Zaman diliminizi zamanınıza göre çalışacak şekilde ayarlayabileceksiniz, aksi takdirde kullanıcının bilgisayarının zamanından çalışacaktır.
Kitlenize çevrimdışı olduğunuzu bildirin – mevcut zamanınıza göre, müsait olmadığınızda size çevrimdışı gösterecektir
Yüzen Kabarcık Animasyonları – UI düğmesini harika bir şekilde gösterecek çok sayıda animasyonumuz var.

Cihaza özgü görünüm – Eklenti, eklentiyi yalnızca masaüstleri için, yalnızca mobil cihazlar için ve yalnızca tabletler için göstermek için kolay bir seçeneğe sahiptir.
Ücretsiz Destek ve Bir Kahve Satın Alma-Eklenti satın almadan önce veya sonra herhangi bir soru sorabilirsiniz; bu eklentinin ömür boyu güncellemesini bir kerelik satın alma ile alacaksınız.
Özelleştirilmesi kolay -Eklenti uygun belgeler içerir. Ana dosyada yalnızca bazı JS, CSS ve HTML kodu bulunur. Böylece kolayca özelleştirebilirsiniz. Karmaşık görünüyorsa, bizi ücretsiz olarak yüklememizi istemekten asla çekinmeyin.
İyi belgeler – belgeleri olabildiğince açık hale getirmeye çalıştık. Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan yönetebileceğinizi umuyoruz.

Messenger chat support WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Kabarcık eklentisi, Düğme eklentisi, Sohbet eklentisi, Haberci eklentisi, Destek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-61

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews