Mega Menu for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Mega Menu for Elementor / Elementor için Mega Menü WordPress Eklentisi
Huger, sayfanızın herhangi bir bölümünde son derece özelleştirilebilir gezinme elde etmek için Elementor için bir Mega Menü WordPress eklentisidir. Eklenti, farklı siteler için net, kullanışlı ve kapsamlı bir menü oluşturmak için basit ve esnek ayarlara sahiptir, böylece kullanıcılar tüm önemli bilgileri daha hızlı bulabilir.
Eklenti, Elementor şablonlarını kaynak olarak kullanmanıza olanak tanır, yani menünün her türlü içerik içerebileceği anlamına gelir. Öğe başlıklarıyla olağan listeye ek olarak, görüntüler, videolar, etkileşimli öğeler, arama çubuğu veya diğer gerekli şeylerle menü öğelerinin gerekli yapısını elde edebilirsiniz. Mega menü bloğuna herhangi bir widget ve kısa kod ekleyin. Bu, çeşitli tıklamalarda yatay veya dikey oryantasyon almanın kolay bir yoludur. Ana menü öğelerini doğrudan Elementor Editor’dan sipariş edin.
Seviyelerin her biri için esnek ayarlara sahip çok seviyeli bir menü kurun, animasyon uygulayın ve ofset seçenekleri aracılığıyla görüntüleme konumunu ayarlayın. Duyarlılık ayarları, farklı cihazlar için navigasyon ekranının yönetilmesine izin verir. Mobil menü için geçiş simgesini seçin ve konumunu belirtin, menü arka planını ekleyin ve diğer seçenekleri özelleştirin, web siteniz için kullanıcı dostu ve benzersiz mobil, tablet veya masaüstü mega menü oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey var.
Huger ile başlamanın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile, 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı oluşturmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Her mega menü öğesi için ayrıntılı stil ayarları, gerekli sonucu almaya yardımcı olacaktır. Boyut, tipografi, renkler, arka plan, sınır, alt menü ofseti, kapatma stilini yakın ve diğer farklı şeyleri yönetebilirsiniz. Normal, Havyolu veya Aktif gibi farklı menü öğeleri için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için Huger, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorSupports için Huger Eklentisinin Özellikleri Yatay veya Dikey Düzen
Elementor şablonlarını bir alt menü olarak kullanmak
Özelleştirilebilir mobil menü
Alt menü göstergesi için simgeler ekleme
Çok seviyeli menü özelleştirilebilirliği
Özel geçiş ve menü simgesini kapat
Bir alt menü ekran konumunun esnek ayarları
Alt menü için özel içerik
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve arkadaş canlısı
Bir sayfa ve sitede herhangi bir yerde birden fazla gezinme
WooCommerce uyumluluğu
Font Awesome Icon Desteği
Font Awesome Icon Seçici Entegre
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mega Menu for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Genişletmek eklentisi, Yatay eklentisi, Menü eklentisi, Mega eklentisi, Megamenu eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-457

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews