Lucha – Multipage Restaurant HTML Template Web Teması

Açıklama

Lucha – Multipchage Restoran HTML Şablonu
Lucha, oteller ve restoranlar için modaya uygun ve modern bir HTML5 şablonudur. Güçlü, güzel ve yüksek performanslı bir web tasarımı ile birlikte gelir. Bootstrap Framework 5.1.3, HTML5, CSS3, JQuery ve JavaScript ile inşa edildi.
Lucha – restoran, kafe ve bar web siteleri için çok sayfalı restoran html şablonu. Bu öğede bir benzersizlik hissedeceksiniz. Bu öğeyi çok dikkatli bir şekilde tasarladık. Yeni web siteleri için renkli ve parlak. Web siteleriniz için Lucha – Multiprage Restaurant HTML şablonunu kullanarak çarpıcı bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Size yardımcı olmak için çok ayrıntılı katmanlar ve gruplar ekledik. Katmanları kolayca bulabilirsiniz. % 100 düzenlenebilir ve özelleştirilebilir. Tüm katman grupları adlandırılmıştır. Herhangi bir zamanda yardıma ihtiyacınız varsa. bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.
Mobil ve tablet cihazlarda harika görünen duyarlı bir düzen vardır. Ana odak noktası, ekran çözünürlüğünüze bağlı olarak otomatik olarak azalan ana sayfa kaydırıcısı tarafından temsil edilir. Sadece seçtiğiniz en iyi şablonu alın, metni değiştirin, resimlerinizi ekleyin ve bitti! .. Umarım beğenirsiniz. 24 × 7 destek mevcuttu.
Spesifikasyon: 1170 px ızgara sistemi
Bootstrap v 5.1.3 temelli olarak inşa edilmiş
Kaydırıcı kaydırıcı
Remix simgesi
Uzman tipografi
Google Web Yazı Tipi
İyi yorumlanmış kod
Çekici Form Tasarımları
Harika animasyon efektleri
Geçiş pürüzsüz efektleri
Güzel Hakem Etkileri
Çapraz Tarayıcı Desteği
Modern ve Çekici Tasarım
Tam W3C Doğrulanmış Kodlama
İyi belgeler
Mobil dostu
Nihai özelleştirilebilirlik
Tüm Modern Tarayıcı Uyumlu Files Dahil: Lucha – Multipchage Restoran HTML Şablonu
DocumentationFree Font Kullanılmış: CAGERTE
JostSupport: Dosyayı veya özel özelleştirmeyi kullanarak herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen Themeforest profilim üzerinden benimle iletişime geçin. Bir anınız varsa, lütfen bu öğeyi değerlendirin, çok takdir edeceğim! … Teşekkürler, not: Bu dosyaları düzenlemeden önce yazı tipini sistem yazı tipi klasörünüze indirin. Önizleme dosyasındaki resimler veya maketler ana dosyaya dahil edilmez. Bu öğeyi derecelendirmeyi unutmayın

Lucha – Multipage Restaurant HTML Template Web Teması ; Çubuk web tasarım görseli, Bistro web tasarım görseli, Kafe web tasarım görseli, Şef web tasarım görseli, Kahve web tasarım görseli, İyi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-558

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews