Lottie Animation for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Lottie Animation for Elementor / Elementor için Lottie Animasyonu WordPress Eklentisi
Lottie Animation, Elementor kullanarak animasyonlu resimler eklemek ve yönetmek için bir WordPress eklentisidir. Lottie animasyonlu görüntüler, WordPress web sitenize ışık ve göz alıcı animasyonlar eklemek ve müşterilerinizin dönüştürülmesini ve etkileşimini artırmak için mükemmeldir.
Bu eklenti, lottefiles.com’dan JSON animasyonları kütüphanesini kullanır. Animasyon kütüphanesi, dünyanın dört bir yanından profesyonel tasarımcılar tarafından yapılan binlerce heyecan verici animasyon içeriyor. Sitenize ve müşterilerinize uygun bir animasyon kolayca alabilir ve sadece iki tıklamayla kullanabilirsiniz.
Lottie animasyonuna başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Eklentinin basit ama güçlü ayarları vardır. Elementor içinde boyut, konum, animasyon hızı, döngü veya oynatma modu hakkında her şeyi yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, animasyon içindeki katmanların renklerini düzenleyebilirsiniz, bunun için animasyon kütüphanesi web sitesinde animasyonlu resimlerin çok işlevsel bir editörü var. ve elbette, benzersiz animasyonunuzu çizmek, yüklemek ve kullanmak için bağımsız olarak kullanabilirsiniz.
Binten Ücretsiz Animasyonlu Elementorlottie Kütüphanesi için Lottie Animasyonunun Özellikleri
Özel Animasyon Seçenekleri
5 lottier şablonu dahil
Üç bileşenli blok düzeni
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar, gradyan, vb.
Çevrimiçi Animasyon Styles Editor
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
SEO Dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahildir Bu Lottie animasyonu, Web animasyonlarının geleceğini temsil ediyor, çünkü SVG yollarını ve şekilleri canlandırmak için SVG ve JSON kodunu kullanıyor. Bir animasyon görüntüsü, herhangi bir statik görüntüden (JPG veya PNG) daha incedir ve animasyonlu bir görüntü veya videodan birkaç kat daha küçüktür. Ayrıca, böyle bir animasyonun yüklenmesi bulanıklık veya pikselasyon olmadan anında gerçekleşir.
Elementor için Lottie Animasyonu – tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.
Değişim yeri
1.0.3 – 21 Ağustos 2020 Yasadışı Dize Ofset ‘Vücut’ Sayı 1..0.2 – 21 Ağustos 2020 Yönetici Alanında Geliştirilen Eklenti Performansı1.0.1 – 18 Temmuz 2020 İkili Eklenti Güncellemesi ve Etkinleştirme Sorunları1.0.0 – 3 Nisan 2020 İnitsel Sürüm

Lottie Animation for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Otomatik Oynatma eklentisi, Element eklentisi, Özgür eklentisi, Görüntüler eklentisi, Etkileşimli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-619

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews