Lono – Responsive HTML5 Audio Player With Playlist WordPress Eklentisi

Açıklama

Lono – Responsive HTML5 Audio Player With Playlist / Lono – Çalma Listesi İle Duyarlı Html5 Audio Player WordPress Eklentisi
Bu eklentiyi, çalma listesi ile eksiksiz bir HTML5 ses çalar olarak veya minimal özelliklerle çalma listesi olmayan kaygan bir ses oynatıcı olarak kullanabilirsiniz.
Bu HTML5 ses çalarını, player arka planı, ses seviyesi kaydırıcısı, zamanlayıcı, tampon, seek çubuğu, şarkı başlığı, playlistbackground, çalma listesi yazı tipi ve çalma listesi öğesi satır ayırıcı için özelleştirebilirsiniz. Bu şekilde, bu ses oynatıcıyı herhangi bir tasarıma entegre etme olanağına sahipsiniz.
Özellikler: Özelleştirilebilir Renk Şeması – önceden oluşturulmuş denetleyiciler (oynat düğmesi, sonraki parça düğmesi vb.) İnblack veya beyaz versiyonlar gelir. Parametreleri kullanarak herhangi bir renk şemasını seçebilirsiniz: oyuncu arka planı, ses seviyesi kaydırıcısı, zamanlayıcı, arabellek, seek çubuğu, şarkı başlığı, çalma listesi arka plan, çalma listesi yazı tipi ve çalma listesi öğesi lineparator. Gerekirse, PSD dosyaları dahildir ve denetleyicileri de değiştirebilirsiniz.
Duyarlı Tasarım – Audio Player, herhangi bir cihazın, ekranın ve oryantasyonun genişliğine uyum sağlayacaktır. Tam genişlik veya ortalanmış seçeneğe sahiptir.
Elemanları Göster/Gizle – Tasarım ve işlevsellik ihtiyaçlarınıza göre ses oynatıcının herhangi bir unsurunu görünür veya gizli olarak ayarlayabilirsiniz.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Klasörü Oku – MP3 dosyalarını içeren bir klasörden Player çalma listesini otomatik olarak oluşturma seçeneği.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla ses oynatıcıyı ekleyebilirsiniz.
İsteğe bağlı Kısa Kod Parametreleri – MP3 Dosya Yolu, Şarkı Başlığı ve Şarkı Yazarını, Player Playlist’i kullanmadan doğrudan kısa kod parametrelerinde tanımlayabilirsiniz.
Birden çok parametre -Toplay, Loop, başlangıç ??hacmi, göster/gizle çalma listesi, göster/gizle parametreleri göster/gizle, 30 seçeneğinden 30 seçeneğe göre. iOS için belgeler (Apple tarafından uygulanan kısıtlamalar): IOS otomatik oyma özelliğini devre dışı bıraktığı ve js ‘dan kontrol edilemediği için otomatik oyun çalışmayacak
Hacim denetleyicileri iOS üzerinde çalışmaz. Ses seviyesini mobil cihazın fiziksel düğmeleri ile ayarlamanız gerekir. Safari & Chrome için not (Apple & Google tarafından uygulanan kısıtlamalar):
Safari 11 ve Chrome 66 ile başlayarak, Apple & Google devre dışı otomatik oyma özelliği ve JS’den kontrol edilemeyeceği için otomatik oyun çalışmayacak

Lono – Responsive HTML5 Audio Player With Playlist WordPress Eklentisi; eklentisi, Oyuncu eklentisi, Mp3 eklentisi, Müzik eklentisi, İos eklentisi, Hareketli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-302

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews