Imno – Multipurpose Registration Form Wizard Web Teması

Açıklama

IMNO temiz ve modern bir form sihirbazı HTML 5 site şablonudur. Öğenin amacı, bir etkinlik düzenleyen ve misafirlerinin katılımını kaydettirmeniz ve daha fazla bilgi toplamanız gereken şirketler veya işletme faaliyetleri için yararlı bir araç sağlamaktır. Öğe 4 hazırlık etkinlik örneği ile birlikte gelir: düğün, atölye, parti ve konferans/seminer; Ancak diğer olay türleri için de kullanılabilir. Sihirbazı ihtiyacınız olduğu gibi özelleştirmek ve daha fazla veri istemek için güzel UI/UX form öğeleri ile birlikte gelir. SMTP kimlik doğrulaması ve HTML posta şablonu desteklenir. Buna ek olarak, formu dolduran kullanıcı, HTML formatında güzel bir onay ve hoş geldiniz e -postası alır.
Ana Özellikler Valid ve Temiz HTML5/CSS3 Kodu
Bootstrap 5 tabanlı: Tüm cihazlarda güzel görünüyor
Antispam koruması ile çalışan PHP formları
Autoreply/Onay e -postası
SMTP ve HTML Desteği + HTML e -posta ile Phpmailer
Retina desteği ile 5 simgeler bootstrap
İlerleme çubuğu ile sihirbaz
Düğün versiyonu
Atölye versiyonu
Parti Etkinlik Sürümü
Konferans, seminer, forum versiyonu
Yüzen Etiketler
14 Adım Animasyon
SCSS/SASS dosyaları dahil
Google Web Yazı Tipi

Imno – Multipurpose Registration Form Wizard Web Teması ; Konferans web tasarım görseli, Biçim web tasarım görseli, E -Posta web tasarım görseli, Sihirbaz web tasarım görseli, Katılım web tasarım görseli, Parti web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-208

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews