Image Clipping Mask for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Image Clipping Mask for Elementor / Elementor için Görüntü Kırpma Maskesi WordPress Eklentisi
Elementor için kırpma maskesini kullanarak görüntülerinize yeni bir şekil verin. Bu basit ve eğlenceli Elementor Widget ile, web sitenize benzersiz ve çekici bir unsur elde etmek için görüntülerinizin herhangi bir kırpma maskesi ekleyebilirsiniz. Ayrıca, seçilen görüntünün belirli bir kısmına bir maske uygulamanızı sağlar.
Eklenti, hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilen 30+ önceden ayarlanmış görüntü maskesi ile birlikte gelir. SVG biçiminde özel bir şekil bile kullanabilirsiniz. Elementor için kırpma maskesi, tasarımınız için ek kodlama veya CSS hakkında ek bilgi gerektirmeyen ve ziyaretçilerinize yeni bir şey sunan ilginç bir çözümdür.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Elementor için kırpma maskesi basit ayarlara sahiptir. Medya kitaplığını veya görüntü URL’sini kullanarak resimleri seçebilir ve farklı cihazlar için konumunu, boyutunu ve diğer seçeneklerini yönetebilirsiniz. Kırpma Maskesi sekmesi, ihtiyaçlarınıza uyacak farklı şekil seçenekleri sunar. Esnek stil ayarları, öğeler için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, gradyanları, kürekleri ve kenar boşluklarını değiştirmenizi sağlar. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için kırpma maskesi, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Elementor 2.5 ve daha yüksek için elementorfect için kırpma maskesinin özellikleri
30+ önceden ayarlanmış maske görüntüleri
Özel SVG Maske Görüntüleri Ekleme
5 harika şablon dahil
Özel görüntü genişliği ve yüksekliği
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar, gradyan, vb.
Kaynak olarak medya kütüphanesi veya görüntü URL’si
Esnek Kırpma Maske Ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.
Değişim yeri
1.0.2 – 28 Ağustos 2020 Yönetici alanında verilen eklenti performansı 1.0.1 – 18 Temmuz 2020 SPRIXED Eklenti Güncellemesi ve Aktivasyon Sorunları1.0.0 – 20 Nisan 2020

Image Clipping Mask for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Fırçalamak eklentisi, Klips eklentisi, Kırpma eklentisi, Bölücü eklentisi, İmaj eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-607

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews