HTML5 Audio Player WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

HTML5 Audio Player WordPress Plugin / Html5 Ses Çalar WordPress Eklentisi
Özellikler: Özelleştirilebilir Renk Şeması – önceden oluşturulmuş denetleyiciler (oynat düğmesi, sonraki parça düğmesi vb.) Siyah veya beyaz versiyonlarda gelir. Parametreleri kullanarak herhangi bir renk şemasını seçebilirsiniz: oyuncu arka planı, ses seviyesi kaydırıcısı, zamanlayıcı, arabellek, seek çubuğu, şarkı başlığı, çalma listesi arka plan, çalma listesi yazı tipi ve çalma listesi öğe satırı ayırıcı. Gerekirse, PSD dosyaları dahildir ve denetleyicileri de çok kolay değiştirebilirsiniz.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Elemanları Göster/Gizle – Görünür veya Gizli Olarak Ayarlayabilirsiniz, Tasarım ve İşlevsellik İhtiyaçlarınıza Göre Ses Oynatısının Herhangi Bir Elemanı: Yeniden Geri Düğme, Oynat düğmesi, Önceki Düğme, Sonraki Düğme, Sessiz Düğme, Sesli Kaydırıcı, Zamanlayıcı, Tampon , SeekBar, başlık bölümü, çalma listesi.
İsteğe bağlı Kısa Kod Parametreleri – MP3 Dosya Yolu, Şarkı Başlığı ve Şarkı Yazarını, Player Playlist’i kullanmadan doğrudan kısa kod parametrelerinde tanımlayabilirsiniz.
Klasörü Oku – MP3 dosyalarını içeren bir klasörden Player çalma listesini otomatik olarak oluşturma seçeneği.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla ses oynatıcıyı ekleyebilirsiniz.
Çoklu Parametreler – Oynatıcısınızı özelleştirebileceğiniz 35’den fazla seçenek, otomatik oyun, döngü, başlangıç ??hacmi, göster/gizle çalma listesi, init ve renk parametrelerinde çalma listesini gösterin/gizle. İOS için Dokümantasyonlar Yardımı (Apple tarafından dayatılan kısıtlamalar): IOS otomatik oyma özelliğini devre dışı bıraktığı ve JS’den kontrol edilemediği için otomatik oyun çalışmayacak
Hacim denetleyicileri iOS üzerinde çalışmaz. Ses seviyesini mobil cihazın fiziksel düğmeleri ile ayarlamanız gerekir.

HTML5 Audio Player WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Oyuncu eklentisi, Mp3 eklentisi, Müzik eklentisi, İos eklentisi, Jquery eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, PSD, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-305

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews