HEXON-WHMCS Hosting Cloud Server Template Web Teması

Açıklama

Hexon, özel barındırma, alan adı ve barındırma, sunucu kiralama çözümü, VPN ve proxy servis sağlayıcısı, ağ güçlendirilmiş hizmet, VoIP servis sağlayıcısı ve her türlü barındırma işi hakkında daha fazlası için güçlü bir şablondur. Hexon şablonunun tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için 3 farklı paket vardır. Hexon HTML5 şablonu, HTML5 CSS3 ile Bootstrap V4’te tasarlanmış benzersiz bir ürün çoklu değişkenlik sayfaları web sitesi şablonudur. HTML CSS kodu iyi organize edilmiş ve buna göre adlandırılmıştır, böylece özelleştirilmesi ve güncellenmesi çok kolaydır. Tasarımın çalışması ve ihtiyacınız olan her şeye uyacak şekilde değiştirilmesi çok kolaydır.
Hexon -WHMCS Bulut Sunucu Şablonunu Barındırma – 2 Hexon -WHMCS Bulut Sunucusu Şablonunu Barındırma – 3 Hexon -WHMCS Bulut Sunucu Şablonu Barındırma – 4 Hexon -WHMCS Bulut Sunucusu Şablonu Barındırma – 5
En iyi özellikler18+sayfa
1170px Botstrap Izgara Sistemi
1650px özel ızgara sistemi
Duyarlı tasarım
Google Font Kullanıldı
Piksel mükemmel
Eşsiz, yaratıcı, temiz ve modern tasarımlar
İyi organize edilmiş
WordPress, Joomla ve diğer platformlara dönüştürmek için mükemmel
Ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler
Ücretsiz yazı tipleri
Ve daha fazlası

HEXON-WHMCS Hosting Cloud Server Template Web Teması ; Bulut web tasarım görseli, Sunucu web tasarım görseli, Özel web tasarım görseli, Barındırma web tasarım görseli, Linux web tasarım görseli, Ortak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-300

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews