Health Supplement Landing Page Web Teması

Açıklama

Suxnix-Sağlık Takviyesi Açılış Sayfası, benzersiz bir stil ve temiz kod içeren yüksek kaliteli bir şablondur. Vücut geliştirme ürünü, kilo kaybı ve diyet ürünü ve daha birçok başka hizmet gibi çok amaçlı kullanabilirsiniz. Bu şablon, dünyanın en popüler duyarlı CSS çerçevesi Bootstrap 5.1x, HTML5, CSS3, JQuery ve birçok modern teknolojiyle oluşturulmuştur. Şablon, Firefox, Chrome, Microsoft Edge gibi tüm cihazlarda ve tarayıcılarda oluşturulur ve test edilir ve herhangi bir sorun olmadan mükemmel çalışır. Şablon ayrıca şablonda yer alan her bölüm için HTML kodunu yorumlamıştır, böylece şablonlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlayabilirsiniz.
Özellik ListBootstrap 5 Izgara Sistemi
Güzel ve temiz tasarım
Temiz ve yorum
02+ ana sayfa düzenleri
Mağaza sayfası
Mağaza Detayları Sayfası
Blog Sayfası
Blog Ayrıntıları Sayfası
İletişim Sayfaları
Google Ücretsiz Yazı Tipleri
Kullanılan premium görüntüler
Piksel mükemmel
İyi organize edilmiş katmanlar
Font harika simge
Düz Iconfonts Usedoswald (Google Fonts)
Roboto (Google Fonts) simgeleri kullanılır (Font Awesome)
(Düz simge) tarafından ücretsiz düz simgeler

Health Supplement Landing Page Web Teması ; Bağlı Kuruluş web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Sağlık Hizmeti web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Sayfa web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, FIG

Ürün Kodu

VSTHM11-230

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews