Grid of Content and Products for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Grid of Content and Products for Elementor / Elementor için İçerik ve Ürün Izgarası WordPress Eklentisi
Elementor için Grider WordPress eklentisini kullanarak harika bir içerik ızgarası oluşturun. Yayınlar, WooCommerce ürünleri, basit görüntüler veya özel öğeler içerik olarak kullanılabilir. Bu duyarlı ve kullanımı kolay eklenti, sitenizi daha düzenli, kullanışlı hale getirmek ve ziyaretçileri meşgul etmek için bir sayfaya ve sitenize birden fazla ızgara eklemeye izin verir.
Eklenti özel bir düzen sağlar ve görüntü, başlık, açıklama, düğme, fiyat gibi kutu öğelerinin her birini yönetebilirsiniz (oluşturabilir, silin, yeniden sıralayın, kopyalayabilirsiniz). Grider’de bulunan farklı ızgara animasyonları web sitenize çekicilik katacaktır. Esnek ayarlar, farklı cihazlar (cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar) için genişliği ve sütun sayısını ayarlamanızı sağlar, böylece yazı ızgaranız her zaman mükemmel görünecektir. Öğe, kişisel blog, portföy, galeri, çevrimiçi mağaza, haber portalı ve diğerleri gibi farklı siteler için yararlı olabilir. Herhangi bir sayfa Grider WordPress eklentisi olan kullanıcılar için daha çekici hale getirilebilir.
ElementorSupports WP yazıları, WooCommerce ürünleri, kaynak olarak galeri için Grider WordPress eklentisinin özellikleri
Özel İçeriği Destekler
?Ostom Posts Düzeni
Izgara ve duvar modu içerir
14 harika animasyon efektleri
Sabit genişliği ve yüksekliği destekleyin
Boşluk
Instagram Görünüm Modu
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
Esnek stil ayarları
Farklı cihazlar için özelleştirilebilir sütun numarası
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon Alıcıları için Destek Dahil Madde Paketi, Grider ile hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak 5 hazırlıklı şablon içerir ve benzersiz projenizi oluşturmanız için size ilham verir.
Esnek ve anlaşılır ayarlar, gereksinimlerinize ve isteklerinize uygun olarak her öğenin görüntülenmesini ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Benzersiz sonucu elde etmek için renk, tipografi, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları, dolgular veya görüntüler için CSS filtresini uygulayın. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Grider, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Grid of Content and Products for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Kafes eklentisi, İçerik eklentisi, Element eklentisi, Element eklentisi, Postalamak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-336

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews