Graphical Dashboard Widgets for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Graphical Dashboard Widgets for WordPress / Grafik Gösterge Paneli Widget’Ları WordPress Eklentisi
WordPress için grafik gösterge paneli widget’ları çok çeşitli gösterge paneli widget’larının bir koleksiyonudur. Bu widget’lar, sitenizin gerçek zamanlı verilerini grafik veya grafik formunda görüntüler. 20+ grafiğimizle toplam 11 widget var. Kullanıcılar ve site ziyaretçileri, sayfalar, yayınlar, yorumlar, kullanıcı konumu, tarayıcı, platform, yayın kategorisi, çevrimiçi kullanıcılar vb. İle ilgili grafik istatistikler gösterge panelinizde temsil edilir.
Tüm grafikler AJAX kullanılarak yüklenir ve sitenizin gerçek zamanlı verilerini gösterir. Site hızınızı etkilemeden tüm grafikleri hızlı ve verimli bir şekilde gösterir.
Bu eklenti ayrıca, site temanıza göre grafik renklerini seçme seçeneğine sahiptir.
Eklenti Demo Kullanıcı Adı: Demo Şifre: Demo. Demo için Canlı Önizleme’yi tıklayın veya CodeCanyon’daki Eklenti Açıklama sayfasını ziyaret edin.
Aşağıda çeşitli gösterge paneli widget’larının detayları şunlardır:
Bu eklentide toplam 11 grafik gösterge paneli widget kategorisi vardır. Her widget, ilgili bilgileri grafik formda temsil eden bir veya daha fazla grafiğe sahiptir. Her widget’ın ayrıntıları aşağıdadır:
1.) Son 15 gün içinde ziyaretçiler, son 15 gün içinde sitenizde ziyaret edilen ziyaretçilerle ilgili bilgileri gösteren bir grafik. Son 15 gün içinde sitenizdeki toplam ziyaretlere göre benzersiz ziyaretçilerin toplam sayısının karşılaştırma oranını gösterir. Sitenizdeki yeni ve yeniden ziyaret eden kullanıcıları takip etmeye yardımcı olur.
2.) Son 15 gün içinde kullanıcılar, son 15 gün içinde sitenizdeki kullanıcılarla ilgili bilgileri gösteren bir grafik. Son 15 gün içinde konuk ziyaretçilerin ve kayıtlı kullanıcıların sitenizdeki toplam ziyaret sayısının karşılaştırılmasını gösterir.
3.) Kullanılan Tarayıcılar Bu widget’ta 2 grafik var. İlk grafik, kullanıcılar tarafından son 15 gün içinde sitenizi ziyaret etmek için kullanılan toplam tarayıcı sayısını gösterir. Kullanılan farklı tarayıcıların karşılaştırılmasını gösterir.
İkinci grafik, tarihe göre kullanılan tarayıcıların günlük bilgilerini gösterir. Tarayıcılar, Google Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer ve diğer olarak grupta kategorize edilmiştir. Bu grafik, kullanıcılar tarafından web sitenizi ziyaret etmek için kullanılan tarayıcı karşılaştırmasını gösterir.
4.) Kullanılan Platformlar Bu widget’ta 2 grafik vardır. İlk grafik, kullanıcılar tarafından son 15 gün içinde sitenizi ziyaret etmek için kullanılan toplam platform sayısını gösterir. Kullanılan farklı platformların karşılaştırılmasını gösterir.
İkinci grafik, tarihe göre kullanılan platformların günlük bilgilerini gösterir. Platformlar, Apple, Windows, Linux, Android ve diğerleri olarak grupta kategorize edilir. Bu grafik, kullanıcılar tarafından web sitenizi ziyaret etmek için kullanılan platformun karşılaştırılmasını gösterir.
5.) Ülkeye Göre Ziyaretler Bu widget, son 30 gün içinde ziyaret edilen çeşitli ülkelerden bir dizi kullanıcı göstermektedir. Bu, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların konumunun karşılaştırılmasına yardımcı olur.
6.) Bugün Sayfa Görünümleri ve Çevrimiçi Kullanıcılar Bu widget, sitenizdeki kullanıcıları güncel günler saatlerce gösterir. Kullanıcı sayıları her 2 saatte bir bölünür. Ayrıca kullanıcıları şu anda sitenizde çevrimiçi olarak gösterir.
7.) Sayfa Sayma ve Yaz Bu widget, sitenizdeki her sayfa türünün sayısını gösteren bir donut grafiği görüntüler. Yayınlanmış, taslak, beklemede, özel vb. Sayfanın kategorileri grafikte gösterilmiştir.
8.) Post İstatistikler Bu widget’ta 3 grafik vardır. İlk grafik, her yıl aylara göre yayın sayısını gösterir. Bu, sitenizde her ay ve yılda yayınlanan yayın sayısını takip etmeye yardımcı olur. İkinci grafik, her yıl yayınlanan toplam yayın sayısını gösterir. Üçüncü grafik, sitenizdeki her yazı tipinin sayısını gösteren bir donut grafiği gösterir. Yayınlanmış, taslak, beklemede, özel vb. Grafikte yayınların kategorileri gösterilmiştir.
9.) Kullanıcı Yorumu Bu widget, sitenizdeki her yorum türünün sayısını gösteren bir donut grafiği görüntüler. Onaylanmış, spam, çöp, beklemede vb. Yorumların kategorizasyonu grafikte gösterilmiştir.
10.) Kategori İstatistikleri Bu widget’ta 2 grafik vardır. Bu grafikler her kategorideki yayın sayısını gösterir. İlk grafik en çok kullanılan yayın kategorilerini gösterir (en çok gönderilen kategoriler anlamına gelir). İkinci grafik en az kullanılan kategorileri gösterir (en az sayıda yayın içeren kategoriler anlamına gelir).
11.) Kullanıcı İstatistikleri Bu widget’ta 3 grafik vardır. İlk grafik, kullanıcıların her yıl aya göre sayısını gösterir. Bu, sitenize her ay ve yılda kayıtlı kullanıcı sayısını takip etmeye yardımcı olur. İkinci grafik, her yıl kaydedilen toplam kullanıcı sayısını gösterir. Üçüncü grafik, sitenizdeki her kullanıcı rolünün sayısını gösteren bir donut grafiği gösterir. Yönetici, Abone, Editör vb. Grafikte kullanıcıların kategorileri gösterilmiştir.

Graphical Dashboard Widgets for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Grafik eklentisi, Grafikler eklentisi, Yorumlar eklentisi, Gösterge Paneli eklentisi, Grafik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, CSS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-828

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews