Google Maps for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Google Maps for Elementor / Elementor için Google Haritalar WordPress Eklentisi
Gmaper, IFrame veya kod bilgisi kullanmadan genişletilmiş Google Haritalar eklemek için bir WordPress eklentisidir. Sınırsız belirteçler, efsaneler, harita stilleri oluşturmak ve diğer ayarları özelleştirmek için kolay ve hızlı bir işlem sağlar. Harita widget’ı, dünya çapında yerleri ziyaret eden gezginlerin bir blogu, birden fazla lokasyona sahip bir iş şirketi veya bölgenin temel özelliklerini gösteren bir emlak acentesi olsun, herhangi bir siteyi geliştirebilir.
Eklenti, kendi konum bloğunuzu oluştururken ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılamak için birçok yararlı özellik içerir. Boylamı ve enlemi belirleyerek gerekli sayıda belirteç oluşturabilir, özel bir görüntü işaretleyici olarak kullanabilir, başlık ve açıklama ekleyebilir, ekran stillerini gereksinimlere göre özelleştirebilirsiniz. Gmaper, efsaneler, ziyaretçileriniz için konum hakkında açıklama veya harita yorumu hakkında daha fazla bilgi sağlar. Harita türü, sokak görünümü, yakınlaştırma kontrolleri, gösterge, kaplama ve diğerleri gibi basit geçişler aracılığıyla çeşitli harita ekran seçeneklerini yönetin. Ayrıca, harita türünü belirleyebilir ve kullanılabilir ekran stillerinden birini seçebilir veya JSON kodunu kullanarak özel bir stil kullanabilirsiniz.
Gmaper eklentisine başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
ElementorSupports için Gmaper Eklentisinin Özellikleri Kullanıcı konumunun otomatik olarak tespiti
Bir yer belirlemek için boylam ve enlem kullanma
Dört tür haritayı destekler: yol haritası, uydu, arazi, hibrid
Harita efsaneleri içerir
Bir harita için birden fazla işaretçi
Birçok harita seçeneği görüntüleme ayarları
Sınırsız haritalar oluşturma yeteneği
6 önceden tanımlanmış harita ekran stilleri
Özel Harita Stilini Destekleyin
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve dostça
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahildir. Farklı unsurlar için temel harita yapılandırmasını, kaplamayı, tipografiyi, renkleri, arka planı, sınırını ve diğer şeyleri ayarlayabilirsiniz. Normal veya Haml gibi farklı öğe durumları için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için Gmaper, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Maps for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Temas Etmek eklentisi, Karanlık eklentisi, Harita eklentisi, Teslimat eklentisi, Toprak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-481

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews