Gadden – Garden & Landscaping HTML Template Web Teması

Açıklama

Gaddenis Peyzaj, bahçecilik, zemin tutma, çim hizmetleri, çiçekçiler, çiçek dükkanları ve ilgili hizmetler sunan şirketler için tasarlanmış modern bir bahçe ve peyzaj html5 şablonu. Gadden Şablonu, çevrimiçi web varlığınız için en uygun olan güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük el cihazlarında test edilmiştir.
Şablon Özelliklerium 03 Ana Sayfa Sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
Sass dahil
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Gadden – Garden & Landscaping HTML Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, Ticari Garden web tasarım görseli, Çiçekçi web tasarım görseli, Bahçe web tasarım görseli, Gardentools web tasarım görseli, Bahçıvan web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-67

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews