Fosial – Yoga & Meditation HTML Template Web Teması

Açıklama

Fosial – Yoga ve Meditasyon HTML Şablonu Uygun Yog, modern yoga, fitness ve yaşam tarzı web siteleri için ideal olan modern bir HTML şablonudur. Özellikle yoga, meditasyon ve çevrimiçi sağlık işleri için yapılmıştır. Ancak benzersiz tasarım ve özelleştirilebilir kolay özelliklerle bu temayı herhangi bir amaç için kolayca kullanabilirsiniz.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap üzerinde tamamen duyarlı tasarım 4.13 ana sayfa12 İç PageWow Animasyonlar% W3C VALICE360+ HTML5 & CSS3EASY ile CSMONECLEAN DesignSticky Headercommented ve Clean CodeRetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess
Canlı demo çalışma

Fosial – Yoga & Meditation HTML Template Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Sağlık Hizmeti web tasarım görseli, Esin web tasarım görseli, Meditasyon web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-246

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews