Flone – React eCommerce Template Web Teması

Açıklama

FLone – React E -Ticaret Şablonu süper pürüzsüz ve yaratıcı web sitesi tasarımıdır. Birinci sınıf demo web siteleri oluşturuyoruz çünkü pazarı analiz ediyoruz ve bu endüstrinin yaklaşan trendini tahmin ediyoruz. Flone React şablonuna en iyi kaliteli özellikleri ve kullanıcı dostu özellikleri başarıyla ekledik.
Bununla birlikte, Flone, sitenize her gün yeni bir tat getirecek 7 başlık stili, 25+ bölüm ve 3+ altbilgi stili ile birlikte gelir. Flone, React 17.0.2, Redux 4.0.4, Bootstrap 4.6.0, W3C doğrulama kodu ve HTML 5 ile bir seferde inşa edilmiştir. İnsanların sitenizde keyif alacağı en iyi şey, çok para birimi, çok dilli, çapraz tarayıcı uyumluluğu ve duyarlı düzendir.
Öte yandan, Fone şablonu toplama sıralama ve ürün incelemesi ile mükemmel ürün ekrana sahiptir. Ayrıca, Smooth Scroll müşterilerinizi siteye daha fazla dahil edecektir. Unutmayın, müşterileriniz işinizle ne kadar çok ilgilenirse, o kadar gelirsiniz.
Ayrıca, bu temiz, temiz ve basit web sitesi, kısa sürede en üst sırada yer alan web sitenizi yükseltecek akıllı bir dost kodlama modeline sahiptir. Başarılı bir girişim oluşturmak için Fone sizin için kullanışlı bir araç olabilir. Yakında FLone’u alın ve e -ticaretin geleceğine devam edin.
React platformu üzerine inşa (v17.0.2) Redux kullanıldı (v4.0.4)
Kullanılan kancalar reaksiyon
JQuery bağımlılığı yok
25 ev varyasyonu
9 mağaza sayfası
9 Ürün Detayları Sayfaları
4 Blog Sayfası
Çok para ve dil
Mağaza ızgarası/Liste Görünümü
Bootstrap 4.6.0 ile inşa edin
Sass ile yapılmış
1000+ simge yazı tipi (Font Awesome + PE 7 strok simgeleri)
Google Font dahil
Tamamen duyarlı tasarım
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ücretsiz güncelleme görüntüleri indirilebilir dosyaya dahil edilmez

Flone – React eCommerce Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Tepki web tasarım görseli, Tepki web tasarım görseli, Duyarlı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1210

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews