Flexible Video Player for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Flexible Video Player for Elementor / Elementor için Esnek Video Oynatıcı WordPress Eklentisi
Watcher, bir video oynatıcıyı birkaç tıklamayla entegre etmek için Elementor için WordPress eklentisini kullanmak kolaydır. Ürün/hizmet gösteriniz, kendinizi veya şirketinizi sunmak, Infomercials, referanslar, demo veya gösterilmeniz gereken her şey için mükemmeldir. Bir video, hangi işte olursanız olun, herhangi bir pazarlama stratejisinde önemli bir rol oynayabilir. Web sitenize tek parça veya çalma listeleri olarak sınırsız oyuncu ekleyin.
Watcher eklentisi hem kendi kendine barındırılan video dosyalarını hem de YouTube gibi harici bağlantıları destekler. Oynatmayı gereksinimlerinize göre yapılandırın. Her oyuncunun kontrolü, basit düzen ayarları kullanılarak yönetilebilir ve sipariş edilebilir. Widget, her video için başlık, açıklama, küçük resim ve kaynakların ayrı ayarları ile oynatma listelerini göstermeyi sunar. Ayrıca, daha yakalanabilir hale getirmek için başlangıç, bitiş veya duraklamada videonuz için bir poster görüntüleyebilirsiniz. Widget, seçilen olanı etkinleştirildiğinde diğer oyuncuları duraklatma seçeneğini içerdiğinden, kaotik ses hakkında endişelenmeden bir sayfaya sınırsız sayıda video eklemekten çekinmeyin. Çeşitli yapılandırmalar klavye kontrolünü kullanmayı, başlangıç ??ses seviyesini ayarlamayı, canlı video ve diğer birçok yararlı özellik olarak görüntülenmeyi önerir.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Oyuncu esnek stil ayarları sağlar, böylece herhangi bir uzlaşma olmadan tam olarak istediğiniz şeyi elde edebilirsiniz. Her kontrol için renk, tipografi, genişlik ve yükseklik, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları, pistdings ve diğerlerini değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Watcher WordPress eklentisi, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorSupport kendi kendine barındırılan medya dosyaları veya harici bir medya bağlantısı için Watcher eklentisinin özellikleri
Çalma Listesi Desteği
Özel sipariş ve oyuncu kontrollerinin yönetimi
Video poster dahil
Klavye Kontrolü
Özelleştirilebilir video boyutu
Başlangıç ??Volume Ayarları
Looping Video Geçiş Dahil
Farklı dilleri destekler
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor 3.0 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 6+ ile test edilmiş ve uyumludur
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern bir kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Flexible Video Player for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Element eklentisi, Tam Ekran eklentisi, Medya eklentisi, Mp4 eklentisi, Oynamak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-35

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews