Exit Intent Popup WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Exit Intent Popup WordPress Plugin / Çıkış Niyet Popup WordPress Eklentisi
Exit Intent Pop-up eklentisi, WordPress web sitenizde veya blogunuzda açılır pencereleri kolayca oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlayan bir eklentidir. Bu eklenti ile, WordPress sitesinin herhangi bir sayfasında ve yayınlarında bir açılır pencere oluşturabilirsiniz. Çıkış niyetiyle, kullanıcı davranışına göre açılır formları tetikleyebilirsiniz. Ayrıca teslimatınızı daha da özelleştirmek için zaman tetikleyicileri, kaydırma derinliği tetikleyicileri ve sayfa hedefleme ekleyebilirsiniz.
Bu, dönüşüm yolunuzu optimize etmenizi ve sonuçta daha fazla potansiyel müşteri toplamanızı sağlar. Bu Çıkış Niyeti ile Pop-Up eklentisi, herhangi bir kodlama deneyimi veya geliştiricilerin yardımı olmadan web sitenizde zorlayıcı çıkış açılır pencereleri oluşturun ve başlatın.
En popüler e -posta pazarlama yazılımı sağlayıcılarıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurarak daha fazla zaman kazanabilirsiniz. Bu çıkış niyeti açılır penceresi eklentisiyle, daha sonra e-posta yoluyla hedefleyebilmeniz için yaklaşan özel teklifler, promosyonlar ve yeni ürünler hakkında bilgi almak için ziyaretçileri e-posta listenize katılmaya teşvik edebilirsiniz.
Bu eklenti, MailChimp, Campain Monitor, Aweber, İletişim ve Yanıt Alma gibi diğer popüler e -posta sağlayıcılarıyla entegre olur. Hangi araçları kullanırsanız kullanın, daha fazla e -posta aboneliği getirmek için çıkış niyet formlarımızı ekleyebilirsiniz. Kurşunlar çıkış formunuzu doldurduktan sonra özelleştirilmiş bir takip e-postası gönderin.
** Özellikler ** 5 Döküm Güzel ve Çekici Şablonlar
Kendi abone formunuzu oluşturun
Birden fazla açılır pencere oluştur
Tamamen özelleştirme açılır penceresi
12 Otomatik Res-Consters Entegre
Dönüşümleri ve OPT-INS’yi artırın
Sitenizdeki her yayın ve sayfalara farklı bir “çıkış açılır” ekleyebilirsiniz.
Tekrarlayan ziyaretçileri rahatsız etmemeniz için bir kurabiye ayarlayın
Kurması ve kullanması kolay.
Kullanıcı dostu.
+Tam olarak belgelenmiş ve 24*7 destek.

Exit Intent Popup WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, E-Posta Aboneliği eklentisi, Terk Edilmiş eklentisi, Bülten eklentisi, Optinpopup eklentisi, Popup eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-790

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews