Epicon – Clean Multipurpose HTML Template Web Teması

Açıklama

Epicon çok amaçlı HTML şablonudur. Kurumsal, barındırma ve otel için üç farklı ev düzeni vardır. Düzen Hosting Modern ve mevcut alıcı talebine uygun muhteşem özelliklere ve bir rezervasyon sistemi gerektiren konaklama ile tasarlanmış yerleşim oteli ile tasarlanmıştır. Şablonumuz özel kılar en yüksek kalite kodu ayrıntılara odaklanmaktır ve katmanlı PSD dosyaları alabilirsiniz.
Lütfen aklınızda bulundurun :
Demo görüntüleri dahil değildir.

Epicon – Clean Multipurpose HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Barındırma web tasarım görseli, Otel web tasarım görseli, Minimalist web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-547

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews