Enes – Resume vCard HTML Template Web Teması

Açıklama

ENES her işle çalışır. Ocak, blog yazarı, tasarımcı veya astronot olursanız olun – bu tema herkes içindir! HTML’ye harcanan uzun yıllar boyunca mükemmel, modern ve minimalist bir şey yarattık. Bu tür birçok seçenek ve dahil özellikler hayatınızı kolaylaştıracak ve çok zaman kazandıracaksınız. Düşündüğünüzden daha kolay ve şimdi yapmayı sevdiğiniz şeylere zaman ayırabileceksiniz.

Enes – Resume vCard HTML Template Web Teması ; Yaratıcı web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Geliştirici web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Serbest Çalışan web tasarım görseli, Çevrimiçi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-602

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews