Personal Portfolio Html Template – Salva Web Teması

Açıklama

Kişisel Portföy / Özgeçmiş / CV HTML Şablonu – Salva
SALVA – Kişisel portföy HTML5 şablonu tasarımcılar, geliştiriciler, programcılar, serbest çalışanlar, sanatçılar ve fotoğrafçılar için uygundur ve kişisel portföyler için kullanılabilir. Modern ve yaratıcı tema bir web varlığı yaratmanıza yardımcı olacaktır. Salva karanlık ve hafif versiyonlar, güzel animasyonlar ve efektler, filtreli harika portföy ile birlikte gelir. Çevrimiçi bir özgeçmiş ve kişisel web sitesi oluşturmak artık zor olmamalıdır. Deneyiminiz, becerileriniz, eğitiminiz, işiniz ve uzmanlığınız hakkında bilgi vermek için mükemmeldir. Yaratıcı CV’ler ve kişisel web siteleri için her türlü meslek için idealdir.
Hassasiyetle yapılır ve sezgisel bir kullanıcı deneyimine odaklanır. Her kullanıma uygun ve müşterilerinize gerçek kalite hissi verecek bir tasarım. Yeni başlayanlar ve profesyoneller mühendisi için mükemmel kişisel portföy şablonu. En son tek sayfalık portföy tasarım standardını göz önünde bulundurarak tasarlanmış ve geliştirilmiş.
Spesifikasyon: Karanlık ve Hafif Temalar mevcut
Temiz ve göz alıcı kullanıcı arayüzü
Bootstrap v 5.2.1’e göre inşa edilmiş
10+ farklı ana sayfa animasyon efekti
Video ana sayfa sürümü
Hafta Sonu Modu Açma/Kapama İşlevselliği
Google Web Yazı Tipi
İyi yorumlanmış kod
Çapraz Tarayıcı Desteği
Modern ve Çekici Tasarım
Tam W3C Doğrulanmış Kodlama
İyi belgeler
Mobil dostu
Nihai özelleştirilebilirlik
Tüm Modern Tarayıcı Uyumlu Files Dahil: Salva – Kişisel Portföy
DocumentationFree Font Kullanılmış: InterSupport: Dosyayı kullanarak yardıma ihtiyacınız varsa veya özel özelleştirmeye ihtiyacınız varsa lütfen Themeforest profilim aracılığıyla benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bir anınız varsa, lütfen bu öğeyi değerlendirin, çok takdir edeceğim! … Teşekkürler.not: Bu dosyaları düzenlemeden önce yazı tipini sistem yazı tipi klasörünüze indirin. Önizleme dosyasındaki resimler veya maketler ana dosyaya dahil edilmez.Refund Policy iade etmiyoruz. (Öğe indirilirse)
Yanlışlıkla satın alırsanız geri ödeme yapmadığımız için lütfen satın almadan önce açıklamayı ve uyumluluk içeriğini iyice okuyun. Bu öğeyi derecelendirmeyi unutmayın.

Personal Portfolio Html Template – Salva Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Geliştirici web tasarım görseli, Serbest Çalışan web tasarım görseli, Kişisel web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-85

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews