Digital Invoico – Invoice HTML Template for Ready Web Teması

Açıklama

Digital Fatoico – Yazdırmaya Hazır İçin Fatura HTML Şablonu
Ajans faturaları, film bileti satışları, otel rezervasyonu, para borsası, otobüs bileti rezervasyonu, tıbbi, restoran faturalandırma, iş, stadyum koltuk servisi ve daha fazlası gibi 8 kategoriye tabanlı fatura var. Doğrudan benzer projelerinizde kullanın (özelleştirmeniz gerekirse, özelleştirebilirsiniz).
Digital Invoico, yaratıcı, minimal, benzersiz ve modern bir fatura tasarım merkezidir ve açıkçası% 100 duyarlıdır. Bu şablonun bootstrap bağımlılığı yoktur, böylece bir bootstrap şablonu ile veya olmadan kolayca kullanabilirsiniz. Kod çok temiz ve özelleştirilmesi kolay.
Bootstrap bağımlılığı yok!. Bu bootstrap çerçevesini kullanmıyoruz, bu yüzden bu şablon süper hafif ve herhangi bir web uygulamasına entegre edilmesi kolay.
Bu şablonun, her fatura şablonu için PDF’ye dönüştürebileceğiniz bir PDF oluşturma seçeneği vardır.
Yazdırma düğmesi de çalışıyor. Baskı penceresindeki tam görünümü göreceksiniz.
Spesifikasyon: Karanlık ve Hafif Temalar mevcut
Temiz ve göz alıcı kullanıcı arayüzü
Bootstrap bağımlılığı yok
PDF olarak indir
Baskı penceresine tam bakış
Web uygulamasına kolay entegrasyon
Google Web Yazı Tipi
İyi yorumlanmış kod
Çapraz Tarayıcı Desteği
Modern ve Çekici Tasarım
Tam W3C Doğrulanmış Kodlama
İyi belgeler
Mobil dostu
Nihai özelleştirilebilirlik
Tüm Modern Tarayıcı Uyumlu Files Dahil: Digital Fatoico – Fatura HTML Şablonu
DocumentationFree Font Kullanılmış: InterSupport: Dosyayı kullanarak yardıma ihtiyacınız varsa veya özel özelleştirmeye ihtiyacınız varsa lütfen Themeforest profilim aracılığıyla benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bir anınız varsa, lütfen bu öğeyi değerlendirin, çok takdir edeceğim! … Teşekkürler.not: Bu dosyaları düzenlemeden önce yazı tipini sistem yazı tipi klasörünüze indirin. Önizleme dosyasındaki resimler veya maketler ana dosyaya dahil edilmez.Refund Policy iade etmiyoruz. (Öğe indirilirse)
Yanlışlıkla satın alırsanız geri ödeme yapmadığımız için lütfen satın almadan önce açıklamayı ve uyumluluk içeriğini iyice okuyun. Bu öğeyi derecelendirmeyi unutmayın.

Digital Invoico – Invoice HTML Template for Ready Web Teması ; Fatura web tasarım görseli, Yazdır web tasarım görseli, Pdf web tasarım görseli, İndirmek web tasarım görseli, Yazdırmaya Hazır web tasarım görseli, Bootstrap web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-221

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews