CyberChip Web Security | HTML Web Teması

Açıklama

A) Giriş
CyberChip HTML5 web sitesi şablonu, özel bir tasarım paralaks efektidir ama sanat eserlerini sergilemek için güçlü bir çözümdür. CyberChip HTML5 şablonu, herhangi bir mobil cihazda harika görünen tamamen duyarlı bir çerçeveye ve yüksek kaliteli çözünürlüklü grafiklere hazır retina ekranına sahiptir.
Portföy düzenleri ve fiyatlandırma planları ve 06+ geçerli HTML5 sayfa şablonları içerir. CyberChip şablonu, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve sınırsız renk şemaları olan kodu içerir. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergilemek için!
B) HTML dosyaları nasıl düzenlenir?
Ana sayfa stilleri, portföy stilleri, hizmet stilleri, vb. Gibi 06+ özel HTML şablonları ekledik. Lütfen HTML dosyalarını Dreamweaver, Not Defad veya Not Defteri ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin.
C) CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen CSS dosyalarını DreamWeaver, NotEdevad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız, Style.css Open Style.css ve banner görüntüleri için “.banner-con” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
D) Renk şemaları nasıl kullanılır?
Lütfen style.css dosyasını CyberChip/Vars/CSS klasöründen bir metin düzenleyicisi ile açın ve kendi renklerinizi oluşturun. #ffffff Bu bizim birincil rengimizdir, hepsini yeni renk kodunuza arayabilir ve değiştirebilirsiniz.
E) Takım kaydırıcısı nasıl kullanılır?
Takımlar kaydırıcısı için Bootstrap 4 Carasoul kullanıyoruz
F) Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

CyberChip Web Security | HTML Web Teması ; Mavi web tasarım görseli, Kamera web tasarım görseli, Cctv web tasarım görseli, Siber Güvenlik web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Hack web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-893

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews